Archiv štítků Detektivka
Labyrint 3. díl online ke shlédnutí

Labyrint 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Labyrint 3. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet tajemný český krimi seriál Labyrint. Máme pro vás připravenou jeho nejnovější epizodu z pondělí 14. Září 2015. Právě s námi si můžete tento premiérový díl přehrát zdarma online.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Labyrint 3. díl online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí

Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl 3. díl z třetí řady online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet další nový díl oblíbeného detektivního seriálu televize Nova. Ten dnešní se reprízoval v pondělí 29. června 2015, ale vy si ho s námi můžete přehrát pohodlně a zdarma kdykoliv budete chtít.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Na vlky železa 1. díl

Na vlky železa 1. díl – online ke shlédnutí

Film Na vlky železa 1. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si s námi přehrát zajímavé detektivní drama. Jedná se dvoudílný český film, který byl natočený v roce 2010. Je to příběh, který vznikl na základě literární předlohy Zdeňka Třešňáka.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na vlky železa 1. díl – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Film Zabijáci (2015) online ke shlédnutí

Film Zabijáci (2015) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Zabijáci (2015). Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali tento hodně zajímavý a povedený dánský thriller. Severská detektivka je v poslední době v kurzu, tak proč k tomu nepřidat i nějaký ten napínavý krimi thriller ve filmovém zpracování.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Film Zabijáci (2015) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 12. díl online ke shlédnutí. Přímo zde vám přinášíme zbrusu nové pokračování tohoto oblíbeného kriminálního seriálu České televize, které se jmenuje „Na nejvyšší úrovni”. V televizi mělo svojí premiéru v pondělí 23. Března 2015 a jedná se o poslední epizodu první řady.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Vraždy v kruhu 10. díl

Vraždy v kruhu 10. díl – online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 10. díl online ke shlédnutí. Tato epizoda se jmenuje „Mrtvý v síti” a v televizi běžela v pondělí 9. Března 2015. Čeká vás opravdu napínavá a zajímavá epizoda, kterou vám můžeme doporučit. Pojďte si přehrát video s touto epizodou pohodlně a zdarma přes internet. Nic víc nic míň.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vraždy v kruhu 10. díl – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Policie Modrava 1. díl

Policie Modrava 1. díl – online ke shlédnutí

Nový seriál Policie Modrava 1. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit úvodní díl do napínavého kriminálního seriálu ze současnosti od televize Nova. Připravili jsme ho pro vás přímo zde ke shlédnutí. Epizoda se jmenuje „Za lepších okolností” a nabídne vám zajímavou podívanou.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Policie Modrava 1. díl – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Film Devatenáct klavírů (2008) online ke shlédnutí

Film Devatenáct klavírů (2008) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí český krimi film Devatenáct klavírů. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet, tento hodně zábavný český film. Určitě se budete královsky bavit a my vám tento snímek natočený v roce 2008 režisérem Dušanem Kleinem. V této historické kriminálce se podíváme do roku 1937 do Karlových varů, kde bude detektiv Klubíčko pátrat po […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Film Devatenáct klavírů (2008) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Přehrát po internetu Ordinace v růžové zahradě 421. díl (archiv)

Přehrát po internetu Ordinace v růžové zahradě 421. díl (archiv)

Přehrajte si po internetu nejnovější 421. díl Ordinace v růžové zahradě z úterý 4. června 2013. Další díl Ordinace v růžové zahradě 2 má poetický název „Střevíček pro princeznu”. Ota a Kateřina dávají sbohem Kamenici, proto uspořádají večírek na rozloučenou. Jejich párty na rozloučenou však nepříjemně naruší velmi tragická nehoda. Hynek se snaží zachránit situaci […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehrát po internetu Ordinace v růžové zahradě 421. díl (archiv) Pokračovat ve čtení →
Kriminálka Staré Město 3. díl online ke shlédnutí

Kriminálka Staré Město 3. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si jednoduše po internetu Kriminálka Staré Město 3. díl online. Třetí díl českéslovenské kriminálky Staré Město se jmenuje „Případ zlaté smrti”. Děj napínavé kriminálky nás tentokrát zavede do hlavního města Slovenska – Bratislavy, kde Zuzana Fialová a Matěj Hádek budou bojovat proti důmyslnému zločinu. Repríza na ČT 1 proběhla ve čtvrtek 30. května 2013.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kriminálka Staré Město 3. díl online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →