//-->

Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl 3. díl z třetí řady online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet další nový díl oblíbeného detektivního seriálu televize Nova. Ten dnešní se reprízoval v pondělí 29. června 2015, ale vy si ho s námi můžete přehrát pohodlně a zdarma kdykoliv budete chtít.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás nachystali aktuální pokračování Kriminálky Anděl III. 3. díl. Jedná se o jednu z nejnovějších sérií natáčenou v roce 2012, která doposud nebyla mockrát vysílána v televizi. I dnes nás čeká další napínavý příběh ze života, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. A o co vlastně půjde? Samozřejmě o vraždu, která ale bude tentokrát spáchána obzvláště brutálním a trýznivým způsobem. Je opravdu hrozné až pomyslet, čeho jsou někteří lidé schopni.

Nebudeme dlouho otálet a rovnou vám tedy prozradíme, o čem to vlastně dnes bude. Pobočka mobilního operátora je zdánlivě klidné pracoviště, kde byste jenom stěží čekali loupežné přepadení. Bohužel i k jednomu takovému tady dojde. I tady se totiž skladují velké peníze. Vloupačka, která se tady stane rozhodně není výjimečná. Následky už ale bohužel jsou. Jedna z pracovnic pobočky byla uvězněna v trezoru, kde se brzy udusila. To je opravdu hrozný konec, který si nikdo jistě nezaslouží.

Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí pro vás.

Ráno nebohou ženu najdou její kolegyně, pro které je to obrovský šok, ze kterého se budou ještě hodně dlouho vzpamatovávat. Jejich šéf přitom pořídil velký sejf právě kvůli jejich bezpečnosti. Jenže to vypadá, že právě ten sejf byl hlavní příčinou smrti mladé ženy. Pachatelé se s ničím takovým doposud nesetkali a proto v něm nebohou ženu uvěznili. Zloději ale přitom jistě nebyly žádní amatéři. Minimálně museli být velmi dobře informováni o tom, co se na pobočce děje, protože pro peníze si přišli právě v ten moment, kdy v sejfu bylo nejvíce peněz a to přes milión. To už je suma, která stojí více než za pozornost.

Kriminalisté z Anděla mají opravdu nelehké vyšetřování. Stop mají sice hodně, ale žádné nevedou přímo k pachatelům. Navíc je tady ještě jeden obrovský problém a tím jsou vztahy na pracovišti. Panuje zde složitý propletenec nenávisti, náklonnosti, stejně jako závisti a ústrků. Zkrátka to tu vůbec nefunguje tak jak by mělo a toho jsou si vědomi snad úplně všichni. Mohl snad i odtud vzejít impuls k vykradení pobočky? Leccos by tomu nasvědčovalo, ale dokázat to rozhodně nebude jednoduché.

Oblíbený seriál už tady čeká jenom na vás.

To je ve zkratce další pokračování oblíbené Kriminálka Anděl III. (3. díl), kterou vám přinášíme online ke shlédnutí. S námi si jí můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte ani chviličku a pojďte využít této jedinečné šance. Můžeme vám slíbit, že se budete dobře bavit od začátku do konce a tak by to přeci mělo být. Dnešní díl je napínavý a plný zvratů. Vyšetřování nebudou mít naši pražští detektivové jednoduché, ale o to zajímavější situace nás jistě čekají. Pojďte si právě tu dnešní epizodu pustit s námi a dobře se bavte!