Archiv štítků Akční
Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí

Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl 3. díl z třetí řady online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet další nový díl oblíbeného detektivního seriálu televize Nova. Ten dnešní se reprízoval v pondělí 29. června 2015, ale vy si ho s námi můžete přehrát pohodlně a zdarma kdykoliv budete chtít.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kriminálka Anděl III. (3. díl) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) – Přehrát přes internet zdarma

Přehrajte si zdarma přes internet návrat legendárního sci-fi filmu Šílený Max: Zběsilá cesta. Australský režisér George Miller se vrací se svým nejslavnějším příběhem. Tentokrát sice bez Mela Gibsona, ale stejně to bude nářez z blízké postapokalyptické budoucnosti. U toho zkrátka a jednoduše chcete být!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) – Přehrát přes internet zdarma Pokračovat ve čtení →
Noční běžec (2015) online ke shlédnutí

Noční běžec (2015) online ke shlédnutí

Americký akční krimi film Noční běžec už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili k přehrání hodně zajímavý akční snímek, který v sobě má i pořádný kus dramatu. Ve filmu si zahrál Liam Neeson jako pořádně drsný zabiják a gangster z Brooklynu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noční běžec (2015) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Rychle a zběsile 7

Rychle a zběsile 7 – přehrát online

Film Rychle a zběsile 7 přehrát zdarma přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit tento akční film doslova nasáknutý benzínem. Poslední role Paula Walkera přes smrtí je tady. V hlavní roli opět budou ty nejlepší auta společně s nejodvážnějšími řidiči. Bude to opravdu adrenalinová podívaná.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rychle a zběsile 7 – přehrát online Pokračovat ve čtení →
Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 12. díl online ke shlédnutí. Přímo zde vám přinášíme zbrusu nové pokračování tohoto oblíbeného kriminálního seriálu České televize, které se jmenuje „Na nejvyšší úrovni”. V televizi mělo svojí premiéru v pondělí 23. Března 2015 a jedná se o poslední epizodu první řady.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí

Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí

Plán útěku online ke shlédnutí na této webové stránce. Přímo zde si můžete s námi a jednoduše pustit americký akční thriller se Sylvesterem Stallone a Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Tito veteráni se sešli, aby našli způsob jak uniknout z jednoho z nejvíce zabezpečených vězení současnosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Policie Modrava 2. díl (1. Březen 2015) přehrát online

Policie Modrava 2. díl (1. Březen 2015) přehrát online

Policie Modrava 2. díl přehrát přes internet. Další pokračování zbrusu nového seriálu TV Nova už tady na vás čeká. Přímo zde jsme pro vás nahráli pohodlně a zdarma tento skvělý seriál. Pojďte využít šance a pustit si ho s námi. Video je ve výborné kvalitě a přehrávání je u nás jednoduché.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Policie Modrava 2. díl (1. Březen 2015) přehrát online Pokračovat ve čtení →
Film 60 sekund (2000) online ke shlédnutí

Film 60 sekund (2000) online ke shlédnutí

Americký akční krimi thriller 60 sekund online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali povedený akční film s Nicolasem Cagem v hlavní roli. 60 sekund natočil režisér Dominic Sena podle scénáře Scotta Rosenberga a H.B. Halickiho. Nyní si film můžete pustit pohodlně online.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Film 60 sekund (2000) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Star Trek (2009) online ke shlédnutí

Star Trek (2009) online ke shlédnutí

Nová verze legendárního sci-fi Star Trek je tady. Natočil ji skvělý režisér J. J. Abrams, kterého známe například také z neméně populárního seriálu Ztraceni. Příběh tohoto nejnovějšího Star Trek filmu nás zavede na její nejslavnější loď U.S.S. Enterprise, těsně po jejím vyplutí do mezihvězdného prostoru. Setkáváme se s mladou a nadějnou posádkou v čele s […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Star Trek (2009) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Přehrát po internetu Cesty domů 189. díl

Přehrát po internetu Cesty domů 189. díl – zdarma

Přehrajte si pohodlně a zdarma Cesty domů (189) z 15.5. 2013. Dnešní díl se jmenuje Míla. Můžete se těšit na plno událostí, hlavně těch dramatických. Dan se stal obětí únosu. Marek ho omráčit a odvlekl do lesa. Vencl si chtěl užít s lehkou dámou, která mu však místo potěšení značně odlehčila byt. Přesto všechno se […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehrát po internetu Cesty domů 189. díl – zdarma Pokračovat ve čtení →