Archiv štítků Sport
Fotbal Galatasaray Istanbul vs. Real Madrid

Fotbal Galatasaray Istanbul vs. Real Madrid – Liga mistrů online přenos

Přímo zde si můžete pustit fotbalový zápas mezi Realem Madrid a Galatasaray Istanbul v lize mistrů UERA. Tento čtvrteční západ vysílá i Prima COOL od 20:13 vy se na něj můžete ale kouknout pohodlně a zdarma přímo zde po internetu. Máme pro vás nejenom tento živý přenos, ale po skončení utkání se budete moci podívat […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotbal Galatasaray Istanbul vs. Real Madrid – Liga mistrů online přenos Pokračovat ve čtení →
Fotbal Česko x Portugalsko online ke shlédnutí na Euru 2012

Fotbal Česko x Portugalsko online ke shlédnutí na Euru 2012

Přímo zde naleznete online ke shlédnutí přímý přenos zápasu Česká republika vs. Portugalsko na EURU 2012. Po napínavém posledním zápasu skupiny jsme se přeci jen dočkali. Česká republika postoupila do play off a to rovnou z prvního místa ze skupiny.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotbal Česko x Portugalsko online ke shlédnutí na Euru 2012 Pokračovat ve čtení →
Přenos zápasu Česko x Polsko online EURO 2012

Přenos zápasu Česko x Polsko online EURO 2012

Tak jsme se konečně dočkali. 16. června 2012 je to osudové datum, kdy se ukáže jestli naši fotbalisté mají na to postoupit také do vyřazovacích bojů o titul Mistra Evropy. Připomeňme si že máme za sebou těžkou úvodní prohru s Ruskem. Pak o poznání veselejší výhru nad Řeky. A nyní nás čekají silní domácí Poláci!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přenos zápasu Česko x Polsko online EURO 2012 Pokračovat ve čtení →
Zápas Česko x Řecko online ke shlédnutí EURO 2012

Zápas Česko x Řecko online ke shlédnutí EURO 2012

Mistrovství Evropy ve fotbale 2012 v Polsku a Ukrajině se pro nás dočkalo už druhého dějství, kterým se stane zápas proti silnému teamu Řecko. Tento zápas se odehraje 12. června od 17:15 na stadionu v Polské Vratislavy.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápas Česko x Řecko online ke shlédnutí EURO 2012 Pokračovat ve čtení →
Velká cena Kanady F1 online ke shlédnutí

Velká cena Kanady F1 online ke shlédnutí

Závody formule 1 jsou královskou třídou mezi automobilovými závody. Jestli se tak tedy dají nadupané monoposty ef jedniček vůbec nazývat. Každopádně i divácky se jedná o prvotřídní podívanou. Tentokrát zavítáme do kanadského Montrealu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velká cena Kanady F1 online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Česko Rusko EURO 2012 online ke shlédnutí

Česko Rusko EURO 2012 online ke shlédnutí

Po čtyřech letech jsme se opět dočkaly a je tu svátek sportu – Mistrovství Evropy ve fotbale nebo chcete-li EURO 2012. Tento ročník se uskuteční v Polsku a na Ukrajině. A máme důvod se radovat, protože právě dnes nastoupí naši reprezentanti proti Rusku.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Česko Rusko EURO 2012 online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →