Archiv štítků ČT 1
Dovolená v Protektorátu 6.díl (9. června 2015) online ke shlédnutí

Dovolená v Protektorátu 6.díl (9. června 2015) online ke shlédnutí

Dovolená v Protektorátu 6.díl online ke shlédnutí. Video s nejnovějším pokračováním této oblíbené historické reality show z úterý 9. června 2015 je už tady pro vás připraveno online ke shlédnutí. Přímo zde si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Je to jednoduché a stačí k tomu jenom párkrát kliknout.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dovolená v Protektorátu 6.díl (9. června 2015) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Zpívá celá rodina (6. června 2015) online ke shlédnutí

Zpívá celá rodina (6. června 2015) online ke shlédnutí

Pořad Zpívá celá rodina ze soboty 6. června 2015 už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pro všechny příznivce kvalitních seriálů jsme přímo zde na této webové stránce připravili oblíbenou zábavnou show od České televize.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zpívá celá rodina (6. června 2015) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 12. díl online ke shlédnutí. Přímo zde vám přinášíme zbrusu nové pokračování tohoto oblíbeného kriminálního seriálu České televize, které se jmenuje „Na nejvyšší úrovni”. V televizi mělo svojí premiéru v pondělí 23. Března 2015 a jedná se o poslední epizodu první řady.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Škoda lásky

Škoda lásky – Srdce ženy (2015) online ke shlédnutí

Nové pokračování filmového cyklu Škoda lásky je tady. Přímo zde už vás čeká 3. díl této povídkové série podle příběhů známých spisovatelů natočených nejlepšími českými herci. Dnešní epizoda přinese dva příběhy, které se jmenuje „Srdce ženy” a „Zamilovaná”. Můžeme vám slíbit, že oba dva budou stát za to. Rozhodně byste si je ta neměli nechat […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škoda lásky – Srdce ženy (2015) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Vraždy v kruhu 10. díl

Vraždy v kruhu 10. díl – online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 10. díl online ke shlédnutí. Tato epizoda se jmenuje „Mrtvý v síti” a v televizi běžela v pondělí 9. Března 2015. Čeká vás opravdu napínavá a zajímavá epizoda, kterou vám můžeme doporučit. Pojďte si přehrát video s touto epizodou pohodlně a zdarma přes internet. Nic víc nic míň.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vraždy v kruhu 10. díl – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Škoda lásky 2. díl (2015)

Škoda lásky 2. díl (2015) – online ke shlédnutí

Film Škoda lásky 2. díl z druhé řady je už tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Tato epizoda měla svojí premiéru v neděli 8. Března 2015 a přinese hned tři zajímavé lidské příběhy plné lásky. Dnešní povídky se jmenují: Miška je kouzelná, Divná Bára a Host u tabule. Pojďme do toho.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škoda lásky 2. díl (2015) – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Seriál Reportérka

Seriál Reportérka – online ke shlédnutí

Nový filmový seriál Reportérka online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento zbrusu nový projekt České televize. Jedná se o třídílný seriál natočený podle příběhů známého reportéra a investigativního žurnalisty Josefa Klímy. Všechny díly této zajímavé minisérie pro vás máme online a zdarma.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Seriál Reportérka – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Kousek nebe 11. 2. 2015

Kousek nebe 11. 2. 2015 – online ke shlédnutí

Televizní pořad Kousek nebe z 11. února 2015 online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma zbrusu nový televizní pořad České televize. Jedná se o jeden z prvních dílů tohoto nového pořadu. Čekají nás lidské příběhy, které jsou mnohdy velmi spletité. Jsou to chvíle plné emocí, radostí a splněných přání.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kousek nebe 11. 2. 2015 – online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Přehrát online seriál Marta a Věra 7. díl (19. 5. 2014)

Přehrát online seriál Marta a Věra 7. díl (19. 5. 2014)

Přehrajte si zdarma přes internet 7. díl sitcomu Marta a Věra z pondělí 19. 5. 2014. Prudce originální a zábavný český seriál v hlavní roli s trojicí Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška je opět tady. Dnešní epizoda nese podtitul „Večírek” a jak už tento název napovídá, tak se v něm společně vydáme na […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehrát online seriál Marta a Věra 7. díl (19. 5. 2014) Pokračovat ve čtení →
Četnické humoresky 1. díl online ke shlédnutí

Četnické humoresky 1. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma online 1. díl oblíbeného českého seriálu Četnické Humoresky. Dnes tu pro vás máme originální a jedinečný seriál, který nemá v naší zemi moc obdoby. Jsou to Četnické humoresky natáčené už od roku 1997. Dnes tu pro vás máme online ke shlédnutí jejich 1. díl, který se jmenuje „Slepice versus Slepička”.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Četnické humoresky 1. díl online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →