//-->

Škoda lásky – Srdce ženy (2015) online ke shlédnutí

Nové pokračování filmového cyklu Škoda lásky je tady. Přímo zde už vás čeká 3. díl této povídkové série podle příběhů známých spisovatelů natočených nejlepšími českými herci. Dnešní epizoda přinese dva příběhy, které se jmenuje „Srdce ženy” a „Zamilovaná”. Můžeme vám slíbit, že oba dva budou stát za to. Rozhodně byste si je ta neměli nechat […]

Pokud máte rádi povídkový cyklus Škoda lásky, tak přímo zde jste určitě na té nejlepší možné adrese. Právě zde jsme si pro vás totiž připravili aktuální pokračování s dvěma velmi povedenými příběhy o lásce a všemu co k ní patří. Jedná se o premiérové díly natočené pro premiéru druhé řady tohoto cyklus v roce 2015. Režisérem a scénáristou dnešním příběhů se stal Jan Pachl, který mimo jiné nadchl originálním krimi seriálem Cirkus Bukowsky. Zvládl ale se stejnou elegancí tyto romantické příběhy?

A jaké příběhy nás čekají? V první povídce jménem Srdce ženy se vypravíme do dob nedávno minulých do období budování socialismu. Převládá čiré nadšení a všichni chtějí jenom světlé zítřky. Je to doba velkých změn, po kterých dost možná nezůstane kámen na kameni. A v něm je žena, po které touží hned dva muži. O tuto osudovou dívku se navíc uchází dva velcí kamarádi. Tedy kamarádi jsou alespoň prozatím. Je to klasický trojúhelník, který pro jednoho z mladých mužů nemůže skončit dobře. Obětují na oltář lásky svoje přátelství? Autorem příběhu je Jan Zábran a vychází z jeho osobní zkušenosti.

Škoda lásky - Srdce ženy online ke shlédnutí pro vás.

Druhá povídka se jmenuje Zamilovaná a jejím autorem je Bohumil Hrabal. Slavný český spisovatel toho napsal opravdu mnoho a toto je jeden z jeho méně známých příběhů. Půjde o vášnivou lásky doktorky a jejího pacienta. Ta přišla zcela náhle a nečekaně. Je to bláznivá povídka, ve které nebude chybět ani loupež výlet za brány blázince. Jak to všechno ale vlastně souvisí? To už se dozvíte, pokud si povídkový film Škoda lásky 3. díl – Srdce ženy a zamilovaná pustíte s námi online.

Dnešní příběhy se opravdu velmi povedli. Jan Pachl přinesl svěží vítr do už i tak skvělého cyklu. Právě jeho příběhy patří právem k těm nejlepším. My vám je můžeme maximálně doporučit. Opravdu stojí za shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si je pustit také. Uvidíte, že se u nich budete výborně bavit od začátku až do konce a tak by to mělo být.

Režisér Jan Pachl natočil dva opravdu zajímavé lidské příběhy.

Ještě bychom vám chtěli připomenout, že dnešní díl měl svojí oficiální televizní premiéru v neděli 15. Března 2015. Na tomto webu si ho ale můžete pustit jednoduše online kdykoliv jenom budete chtít. Je to bez reklam a zdarma. Video je samozřejmě v prvotřídní obrazové a zvukové kvalitě. Česká televize se s tímto romantickým cyklem vytáhla. Jednotlivým příběhům přitom nechybí ani humor a zajímavá atmosféra, která je často dána i zasazením příběhů do nedávné minulosti. Víc už k tomu snad není co dodat. Přejeme vám příjemnou romantickou zábavu!