//-->

Poslední díl Všechnoparty online ke shlédnutí

Přehrát poslední díl talkshow Karla Šípa Všechnoparty. Přímo zde na této stránce si můžete zdarma a pohodlně pustit nejnovější díl oblíbeného pořadu Všechnoparty. Přímo zde naleznete archiv pořadu se všemi díly, včetně těch nejnovějších z roku 2013. Všechnoparty je originální a zábavná talkshow, kam si Karel Šíp zve zajímavé hosty z různých oborů a hovoří […]

Online ke shlédnutí poslední díl Všechnoparty Karla Šípa odvysílaný tento pátek v 21:25. Přímo tady naleznete seznamy s archivem všech dílů zábavné povídací show Všechnoparty. Pořad se vysílá už od listopadu roku 2005, tedy téměř osm let a stále má své místo v hlavním vysílacím čase v programu České televize, konkrétně tedy ČT 1.

Karel Šíp každý týden vymýšlí nová a neotřelá témata, na které diskutuje z hosty, kteří neodmítnou pozvání a obvykle také mají co k tématu říci. Hosté bývají zpravidla tři a základem je, že se snaží podívat na někdy i docela vážné téma s humorem, nadsázkou. Můžou dodat samozřejmě i příhody ze svého života, které se tohoto tématu týkají.

Jinak se Všechnoparty natáčí v pražském divadle Semafor. Kadence dílů je zhruba jeden díl týdně, jen velmi zřídka je Všechnoparty nahrazena nějakým jiným pořadem. O prázdninách pak zpravidla následuje pauza, kdy jsou znovu vysílány ty nejlepší díly z uplynulého roku. Pro samotného Karla Šípa je Všechnoparty doslova srdeční záležitost i když sám v rozhovoru přiznává, že k moderování se dostal vlastně náhodou, a že původně chtěl být muzikant a slávu si získat se svou rockovou skupinou.

Všechnoparty je unikátní také tím, že se jedná o čistou improvizaci. Karel Šíp nemá žádný scénář ani připravené otázky, které jsou tak novinkou i pro samotné hosty. Sám Karel Šíp říká:
„Pokud by se z hlediště neozýval smích, tak je něco špatně. Nedokážu si představit, že existují podobné pořady tohoto typu, kam se ten smích uměle dodává.”

Za nás musíme jenom potvrdit, že Všechnoparty je skutečně jednou z málo kvalitních televizních talkshow ještě se show Jana Krause, které se na našich obrazovkách vysílají. Karlovi Šípovi přejeme spoustu dalších stejně kvalitních vystoupení a hostů, jenž jsme byli doposud ve Všechnoparty svědky.