//-->

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem – 12. únor online ke shlédnutí

Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí nový díl oblíbeného povídkového pořadu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, který vysílá Česká televize. Tentokrát se jedná o díl z 12. února 2013, ve kterém si představíme hned tři hodně zajímavé povídky a to: Čelem proti zdi, Noční tramvaj a Expert. Všechny tyto povídky pak […]

Povídka „noční tramvaj” je o pekaři Karlovi. Ten má v zásadě obyčejný život a kromě své práci se věnuje ještě lodnímu modelářství. Kromě toho je svobodný a tak ho miluje jeho sousedka Lída, která ho zahrnuje dobrým domácím jídlem. Karel ale o žádný vážnější vztah asi nestojí. Jednoho dne se mu ale stane co by nečekal. Jedu domů z práce pozdě v noci a na zastávce ho neznámý mladík požádá, jestli by mu nepomohl naložit značně opilou ženu. Karel tedy pomůže ale mladík je najednou tu tam. Karel tedy nevidí jinou možnost, než vzít opilou ženu k sobě domů. To ale ještě netuší jaký malér si tím sám sobě přivodí. Ráno když to totiž všechno vidí Lída, tak spustí takový povyk, který ještě Karel nezažil.

Další příběh je o profesorovi Jarinovi, který je mnohostranně nadaný odborník. Nejenom na svůj obor, ale i na ženy, na život a vůbec vlastně na všechno. Pan profesor má ženu Hedviku, která s ním sice bydlí, ale nežije. Každý večer odchází neznámo kam. Ostatně stejně jako pan profesor, který se po těžkém dni chodí odreagovávat do barů. Jednoho dne tedy přesněji spíše v noci se ale jejich cesty náhodou opět protnou.

Třetí povídka má opět hlavního protagonistu značně na úrovni je jím totiž špičkový violoncellista Felix. Ten si kromě své ženy Marie vydržuje ještě milenku Moniku – kolegyni houslistku. Právě kvůli ní se má odpoledne rozvádět. Bohužel todle pro Felixe nebude šťastný den. Kromě stresující rozvodu totiž zjistí, že mu někam zmizelo auto. Na důležitou hudební zkoušku tak přichází pozdě. Alespoň zde na něj čeká jeho milenka, která mu ale oznámí, že je se vším konec. Navíc také dostal výpověď z orchestru. Do téhle série katastrof nakonec zasáhne šťastná náhoda – nejezdí výtah. Proč šťastná? To se dozvíte, pokud si pustíte seriál 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem online ke shlédnutí.