//-->

Nejlepší Bakaláři: Je cesta zpátky? online ke shlédnutí

Přehrát online nový díl cyklu Nejlepší Bakaláři tentokrát s podtitulem „Je cesta zpátky?“. Určitě se budete královsky bavit od návratu toho nejlepšího z legendárního zábavného cyklu České televize. Obzvlášťe když si teď můžete přehrát nejnovější díl tohoto legendárního seriálu pohodlně a zdarma online. Dnes nás čekají tři příběhy, které napsal sám život a to: Zabijačka, […]

Bakaláři jsou dnes už doslova legendární cyklus, který baví po mnoho desítek let, různé generace lidí. Pořad je založený na příbězích reálných lidí, což mu dává nadčasovost a stálou platnost. Navíc se jedná o příběhy, které jsou leckdy velmi vtipné a zábavné. Není se tak čemu divit, že každý návrat Bakalářů na televizní obrazovku se musí potkat s notným úspěchem.

Velký návrat legendárního cyklu! Příběhy, které jste zažili vy, televizní diváci, v novém kabátě a s hvězdným obsazením. Úsměvnými televizními povídkami, které napsal sám život, provází herec Viktor Preiss.

Bakaláři jsou zkrátka příběhy, které napsali lidi o lidech samotných. Tentokrát uvidíte příběhy, ve kterých se budou hrdinové rozcházet a zase se navracet. Ale – ne vždy! To už ale prozrazujeme hodně! Podívejte se raději sami. Dnešní krátké příběhy nesou jména: Zabijačka, Košile a Abiturientský večírek. Žárlivost je strašná vlastnost! Určitě se tak nebudete u bakalářů nudit. Tato epizoda byla odvysílána dne 29. listopadu 2012.