//-->

Ordinace v růžové zahradě 378 online ke shlédnutí

Nový díl Ordinace v růžové zahradě online. Přímo zde jsme si pro vás připravili ke shlédnutí nový díl oblíbeného seriálu z prostředí nemocnice a to známou Ordinačku. Dnešní díl se jmenuje „Pusa na rozloučenou“. Tentokrát se podíváme na veselé věci, třeba jak Darek požádá Lucii o ruku. Ale také na o dost smutnější věci, třeba […]

Dnešní čtvrteční díl Ordinace bude o emocích z obou stran spektra. Na jedné straně maximální štěstí, láska, pozitivní naděje do dalšího života. A na druhé straně zármutek a deprese, které člověka dohánějí skoro až k tomu svůj život ukončit. Ale tak už to prostě někdy v životě bývá. Jedni jsou šťastní a druzí nešťastní a své role si samozřejmě můžou velmi rychle vyměnit.
Začneme od toho hezčího tedy od svatby, která se chystá. Darek se konečně vysloví a požádá Lucii o ruku. Ke všemu ho ale musela nejdřív dokopat kamarádka Lea, protože samotného by ho to asi jenom stěží napadlo. Lucka nakonec odpoví ano, takže se může začít chystat veselka.

Ale láska dokáže přinést nejenom štěstí, ale také nemalé trable. Své by o tom mohl povídat Ota Kovář, který se nečekaně zamiloval do Kateřiny. Jeho situace je navíc o to horší, že ví, že je téměř bez šance. Alespoň teď, kdy Katka ještě truchlí za svého zemřelého muže Dalibora Fryntu.

To však není zdaleka všechno, protože láska dokáže i ničit, o čemž se přesvědčí u Pantoflíčků. Zuzana se totiž rozhodne spáchat sebevraždu. Tedy vlastně jenom demonstrativní, ale prostě chce, aby se její manžel k ní vrátil.

To ale samozřejmě není všechno. Čeká nás i další dávka příběhů ze života našich hrdinů. Tak třeba Babeta lituje Zuzku a nabízí jí místo sestry v nemocnici. Hanák se utrhne ze řetězu a přestane docházet na protialkoholní léčbu. Naopak se místo toho tak opije, že ani není schopen dorazit do nemocnice.

Tento díl Ordinace v růžové zahradě měl premiéru ve čtvrtek 29. listopadu 2012 na obrazovkách televize Nova. Přejeme vám příjemnou ničím nerušenou podívanou.