//-->

Helena 24. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 24. díl oblíbeného seriálu Helena. Na této stránce si můžete přehrát oblíbený sitcom Helena a to naprosto pohodlně online kdykoliv jenom budete mít náladu. V této epizodě příznačně pojmenované: „Všechno nejlepší“, bude slavit Helena Musilová své narozeniny a čeká jí opravdu nečekaný dárek.

Helena už má kristovi léta za sebou a teď přichází další velmi významné a kulaté jubileum. Heleně Musilové je totiž už pětatřicet let. Samozřejmě na místě je spousta dárku, ale jeden rozhodně nečeká a to ten od svých kolegů ze salónu, kde pracuje. Ti totiž tuší co by Helena chtěla možná úplně nejvíc. Nebo možná v minulosti chtěla, ale i nyní by jí to mohlo udělat velkou radost. Dostane totiž placenou dovolenou.

To je docela velký luxus nemyslíte? Samozřejmě jí nedostane jenom tak, musí slíbit, že splní jednu podmínku a to, že se bude věnovat psaní. Teď se možná chytáte za hlavu, psaní čeho proboha. No a odpověď je jednoduchá. Románů. Helena se totiž za mlada toužila stát spisovatelkou, ale toto přání jí nevyšlo. Dřív přišla rodina a s ní spousta starostí. Nejenom skákání kolem dětí, ale vůbec, jak celou rodinu zaopatřit jak se sluší a patří. Nyní má tady příležitost si svůj dávný sen splnit a v klidu domova se vrhnout na psaní.

I když je samozřejmě otázka zde je právě ten domov to klidné prostředí, vzhledem k tomu, že se zde pohybuje jak Helenin manžel, tak jejich tři nezbedné děti, které jsou právě v tom nejdivočejším věku. No a problém nastává ještě v jedné ryze technické věci. Dnešní moderní spisovatelka přeci potřebuje k práci počítač. S tím si ale Helena úplně moc dobře nerozumí. Podaří se jí přesto ten vytoužený román napsat? To už se dozvíte v samotném seriálu Helena. Příjemnou podívanou.