//-->

Ano šéfe 9 díl online ke shlédnutí

Přehrát nový 9 díl kuchařské reality show Ano, šéfe! Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí premiérový díl show Zdeňka Pohlreicha z pondělí 5. listopadu 2012. Tentokrát se podíváme na restauraci Ponorka v severočeském Mostě. Vede jí pán který má zkušenosti z mnoha oboru podnikání, přesto tu vládnou spíše servírky.

Tady se můžete s námi podívat na nový díl oblíbené reality show Zdeňka Pohlreicha, ve které se snaží napravit mnohé české restaurace, které by určitě Michelinskou hvězdu nezískali. Zkrátka se snaží pozvednou úroveň české gastronomie, tam kde bychom si jí určitě mi všichni nejenom přáli, ale snad i po dvaceti letech od pádu bolševika zasloužili.

Tentokrát nás Zdeněk vezme na prohlídku do severočeského Mostu, který není mezi lidmi obzvláště vyhledávané místo. Vysoká nezaměstnanost přináší spoustu problémů, jako kriminalita, ale prostě i to, že slušní a poctiví lidé tu nemají moc peněz na utrácení po restauracích. To se bohužel tak trochu odráží i na restauraci Ponorka, která se ve snaze zavděčit se i těmto klientům sama potácí v problémech.

Restauraci vede pan Marcel Oktábec. Ten se v Mostě narodil a žije zde celý život. Pan Oktábec pracoval v mnoha různých oborech a má spoustu zkušeností z podnikání. V současné době ale končí s problematickým hazardem a dál se chce naplno věnovat jenom své restauraci Ponorka. A protože nechce, aby mu Ponorka šla rychle ke dnu, tak si přivolal i odborníka na slovo vzatého Zdeňka Pohlreicha.

Zajímavý je už samotný podnik, který se nachází v suterénu jedné typické předlistopadové budovy. Interiér se přitom snaží navodit rustikální charakter, ale jedná ve své podstatě o bizardní mix úplně všeho. V podniku působí čtyři mladé a drzé servírky, které si vlastně dělají co chtějí a podle toho to zde také vypadá. V kuchyni pak úřaduje polský kuchař, který má jednoduše řečeno velmi osobitý styl vaření.