//-->

Ano, šéfe! 7 díl online ke shlédnutí

Ano, šéfe 7. díl ke shlédnutí zde online. Přehrajte si nejnovější díl vaší oblíbené kuchařské show se Zdeňkem Pohlreichem, který si rozumí nejenom s vařečkou, ale dokáže poradit i s tím jak správně podnikat v gastronomii. Tento díl oblíbené „reality show“ je zdarma ke shlédnutí z archivu televize Prima Play. V dnešní epizodě se podíváme […]

Dnes se podíváme na jednu docela obyčejnou Českou hospůdku, kterou provozuje pan Roman. Asi by na ní nebylo ani nic zvláštního, kdyby se tato hospůdka nenalézala v Bavorsku v Německu. Bohužel jak se zdá tak tento koncept moc nefunguje, protože se restauraci moc nedaří a tak si museli povolat Zdeňka Pohlreicha až z daleké matičky Prahy.

Už samotná osoba majitele hospůdky Romana Schmolla hodně zajímavá a v mnohém podobná osudu Zdeňka Pohlreicha. Stejně jako on je to svobodomilný člověk co si jde vždy za svým a neváhá pro to leccos obětovat. Bohužel do toho možná jde občas až moc po hlavě a bez přemýšlení. V osmdesátých letech utekl se svojí ženou před komunisty do Vídně, poté pokračoval do Salcburku, aby se nakonec usadil v malé vsi u Mnichova.

Kromě vaření a cestování má také rád ženy, takže za svou dlouhou cestou nechal celou řadu partnerek a samozřejmě také dětí. Se svojí současnou partnerkou Sabrinou, která je o 25 mladší, čeká nejenom další dítě, ale také provozuje typicky bavorkou hospodu. Roman dělá v gastronomii více než 30 let, přesto jak se zdá se tady něco nedělá správně, protože hostů stále ubývá.

Zdeněk vyrazí do Bavorska stylově v porsche. Projede se perfektně upravenou krajinou, aby nakonec zaparkoval u zašlého zájezdního hostince, který ze všeho nejvíc připomíná ušmudlaný český dvoreček. Roman v kalhotách s mostem střídá sporák a skleničku alkoholu, lítá mezi kuchyní a stolem plným nasávajících štamgastů. Partnerka Sabrina za ním pobíhá v pokročilém stadiu těhotenství a právem ho peskuje. Roman vše řeší tím, že den co den odchází skočit šipku do mrazivých vod blízké alpské říčky.