//-->

Přehrát po internetu Cesty domů 189. díl – zdarma

Přehrajte si pohodlně a zdarma Cesty domů (189) z 15.5. 2013. Dnešní díl se jmenuje Míla. Můžete se těšit na plno událostí, hlavně těch dramatických. Dan se stal obětí únosu. Marek ho omráčit a odvlekl do lesa. Vencl si chtěl užít s lehkou dámou, která mu však místo potěšení značně odlehčila byt. Přesto všechno se […]

Přímo zde na této stránce a nikdy jinde jsme si pro vás připravili skvělý seriál Cesty domů. Je to konkrétně jejich 189. díl, který měl premiéru ve středu 15. května 2013. A na co se můžete v tomto díle úspěšného seriálu Prima Family těšit?

Tak třeba se konečně dozvíte jak to dopadlo s Danem po té co ho Marek omráčil. Ten ho totiž zatáhl do lesa, kde mu bezmocnému zasadil opravdu pár hezky boletných ran. Danavi se naštěstí podařilo dostat z jeho zajetí a uprchnout.

Před Valerií se sice bude tvářit doma jakoby nic, sám už ale dobře ví, čeho všeho je Marek schopen. Se vším se pak ještě druhý den alespoň svěří Honzovi.

A Honza začne Marka pečlivě sledovat. Přitom ví, že Marek není zas tak hloupí a určitě i cítí, že po něm půjde. Takže si bude muset dát opravdu co záležet, aby ho přeci jenom vyprovokoval.
Nepříjemný zážitek čeká také na Vencla. Ten si objedná služby lehké dámy, aby posléze zjistil, že ho stejně akorát okradla a žádné zábavy mu nedopřála. Vencl si díky této zkušenosti konečně uvědomí, co v jeho životě znamená Eva a Mareček a že je nechce ztratit. Bohužel zdravotní stav Evy je čím dál tím horší. Všichni jsou z toho zoufalí. Alice dokonce pozve Rudolfa, aby jim poradil. Jenže ani ten nemá jinou radu než transplantaci. Což není ale tak brzo po nehodě jednoduché.

Venclovo dobrodružství s lehkou dámou má však ještě jednu zajímavou dohru. Ráno samozřejmě tvrdě spí jak zabitý. Paní Venclová proto vezme Marečka na výlet. Bohužel má tak něšťastný nápad, že se projedou na loďce. Plavidlo ale brzy zamíří neovladatelně ke splavu. Naštěstí se mezitím Vencl probudil a vydal se je společně s Vendy a Šimonem hledat. Nakonec je objeví na poslední chvíli a Vencl se Šimonem k loďce doplavou a zachrání je.

Valerie sice už není s Danem, ale po děťátku dál touží. Vydá se proto za sociální pracovnicí Procházkovou se kterou se chce poradit. Na schůzce se ale dozví, že kvůli Danově podmínce nebude adopce možná. Dan ale věří v opak. Doufá, že až mu skončí podmínka, tak se za něj Honza zaručí a všechno bude v pořádku.

Nový 189. díl seriálu Cesty domů už tu na vás čeká pohodlně a hlavně naprosto zdarma k přehrání po internetu. Díl byl vysílaný ve středu 15. května 2013. Tak si ho užijte, přejeme vám příjemnou zábavu.