//-->

Gympl s (r)učením omezeným 54.díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 54. díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Přímo zde na této stránce pro vás máme naprosto jednoduše a hlavně zdarma ke shlédnutí nový díl Gymplu. Je to 54 epizoda, která nese podtitul „Nevítaný host”. A co se dnes bude v Hradci dít? Ve škole bude beseda s hokejistou Maříkem, která Evě […]

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí nový díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným. A na co se můžete v této epizodě vlastně těšit? No opravdu toho nebude málo.

Třeba Adam se jak slíbil vydává s Leonkou a ještě paní Chmelíkovou do Prahy, aby našli její matku. Vyčkávají ji před domem, kde má bydlet. Když v tom přijde žena, která má v kočárku malé dítě, tak se jí Adam zeptá, zda nezná paní Bláhovou. Žena si vyslechne jejich příběh přičemž je každou vteřinu nervóznější. Nakonec jim odsekne, že nikoho takového nezná. Jenže z její chování už je všem jasné, že právě ona je Leončina matka.

Ve škole se chystá velká akce. Eva pozvala na besedu slavného hokejistu Maříka. Samozřejmě to není jen v zájmu žactva, ale neodpustí si i velmi zákeřné provokování ředitelky Neruvodé tím jak Mařík miluje rychlou jízdu a auta. Sama Eva přitom od Ježdíka ví, že to byl právě Mařík, kdo autem srazil a zabil jejího muže.

Jenže boží mlýny melou pomalu ale jistě. U Lenerových doma se chystá pěkně pozdvižení. Paní Šašková – Evina matka se konečně rozhodla odjet domů. Tomáš je nadšený a skoro by si až k takové příležitosti bouchl šampaňské. Jenže bohužel druhý den si Eva uvědom, že po náročné besedě ztratila hlas. Jediný kdo ji rozumí je právě její matka. A tak tu musí ještě zůstat a dělat ji tlumočníka. Nutno dodat, že ani paní Šašková to nebere zrovna moc nadšeně. Je proto odhodlána, že další den uteče tak jako tak.

Marion a Pařízek si povšimnou, že Matula s nikým moc nekomunikuje a uzavírá se do sebe. Ale jaký k tomu má asi důdod?

Nové aktuální 54. pokračování seriálu Gympl s (r)učením omezeným už tu na vás čeká pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí.