//-->

Gympl s ručením omezeným 19 . díl online ke shlédnutí

Přímo zde si můžete zdarma přehrát nejnovější díl oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Ke shlédnutí online jsme pro vás připravili epizodu s pořadovým číslem 19 a podtitulem: Oko za Oko. Eliška dostane hodně výbušný dárek. Nová dočasná ředitelka Eva začíná narážet na odpor studentů. Majka zjistí co na ní šije Milan.

Tady jsme pro vás připravili další díl oblíbeného nového českého seriálu Gymppl ze školního prostředí s řadou skvělých českých herců. Za všechny jmenujme alespoň Libuši Šafránkovou, která každou roli rozdhoně nepřijímá. To je samo o sobě zárukou slušné kvality i když to jak jistě tušíte není vše.

Eliška dostane od střelmistra Pařízka ke svým narozeninám dárek, který jí vyrazí dech. Nikol přijde na to, že Cyril podvádí Denisu. Sboristé secvičí hudební číslo, kterým parodují Evu, ta za jejich drzost ale potrestá Adama. Majka odhalí, že jí Milan sype do čaje prášek, a postaví se manželovi na odpor. Marně.

Eliška dostane od střelmistra Pařízka ke svým narozeninám dárek, který jí vyrazí dech. Nikol přijde na to, že Cyril podvádí Denisu. Sboristé secvičí hudební číslo, kterým parodují Evu, ta za jejich drzost ale potrestá Adama. Majka odhalí, že ji Milan sype do čaje prášek a postaví se manželovi na odpor. Marně.

Určitě dlouho neváhejte a tento povedený díl Gymplu s (r)učením omezeným si kupte. Příjemnou zábavu přejeme vám všem.