//-->

Cesty domů 163. online ke shlédnutí

Přehrát nový díl oblíbeného seriálu Cesty domů číslo 163. Přímo tady na této stránce si můžete pohodlně a online pustit nový díl vašeho oblíbeného českého seriálu. Dnešní 163. díl se jmenuje: „Neuč ryby plavat”. Tentokrát budeme svědky toho jak se Rudolf snaží všemi prostředky přesvědčit í Lídu k léčení. Toho jak se Zlata dává dohromady […]

Online ke shlédnutí nový díl úspěšného českého seriálu Cesty domů. Přímo zde na této stránce jsme jenom pro vás připravili nový díl oblíbeného seriálu Cesty domů. Dnešní díl bude opět hodně zajímavý, že se pravděpodobně nebudete moci ani odlepit od jeho sledování. Především pokračuje drama s Lídou, která se nechce léčit, přitom ale její bolesti už se stávají nesnesitelné. I když se to snaží tajit, tak to na ní už pozoruje celé okolí. Rudolf jí chce přemluvit, protože ví, že pokud se nenasadí chemoterapie hodně brzy, tak skutečně nebude mít vůbec žádnou šanci. Rudolf je opravdu neodbytný a tak Lída alespoň na oko souhlasí. Bohužel je to jen její lest, protože si místo terapie nechá od Valerie dát jenom neškodnou glukózu.

To však není Rudolfova jediná starost. Je naštvaný i na Holou, protože se mu vůbec nelíbí, jak její těhotenství muselo skončit hodně nebezpečným potratem. Kromě ní je ale stejnou měrou naštvaný i na Petra, který to podle něj celé umožnil. Také se kvůli tomu šeredně pohádají. A aby toho nebylo ještě dost, tak Lída s Pacinou utečou z nemocnice a prožijí den jako dvě puberťačky. To je na chudáka Rudolfa už skutečně trochu moc.

Zlata se mezitím sžívat v Jirkově domě s Danem. Nějak ale pořád nemůžou k sobě najít tu pomyslnou cestičku a jejich vztah tedy pořád vázne. Možná svou roli hraje i to, že se Dana prostě bojí. A koktejl těhotenských hormonů s ní přitom hodně cloumá. Nakonec se oba dokonce pohádají, což na jejich vztahu moc nepřidá.

Mezi tím Honza na nově zřízeném kriminalistickém oddělení stále vyšetřuje okolnosti v případu vraždy Soudkovy manželky. Jak se zdá, tak se mu konečně podaří hnout s případem dopředu. Nové důkazy nasvědčují tomu, že Soudková byla gamblerka. A podle všeho hodně zadlužená gamblerka a to zrovna ne těm správným lidem. Čili tu máme úplně nový motiv. Navíc o všem ani její manžel nevěděl a Honza s Vajnerem nevědí jak to mají Soudkovi, svému kolegovi říct. To všechno a mnohem víc v novém díle seriálu Cesty domů – 163 epizodě, kterou vám zde přinášíme online ke shlédnutí.