//-->

Online Babovřesky ke shlédnutí

Přehrát online film Babovřesky. Přímo zde jsme pro vás připravili pohodlně a online ke shlédnutí novou skvělou komedii od Zdeňka Trošky Babovřesky. Je to bláznivá letní komedie, která se hodně podobá legendární trilogie Slunce, seno. Opět se tedy podíváme do svérázné malé jihočeské vesničky se starostou, farářem a samozřejmě místní drbnou a jejími kolegyněmi, které […]

Na této stránce si můžete pustit zcela zdarma nový film Babovřesky od režiséra Zdeňka Trošky a v produkci televize Nova. Určitě dlouho neváhejte a pouštějte snímek dokud je k dispozici. Nebudete litovat, protože se jedná o opravdu střeštěnou komedii, u které se hodně nasmějete.

A o čemže je vlastně příběh filmu? Všechno začíná, když jednoho dne umře nepříliš vážená občanka Babovřesk stoletá Trůda. Na konci obce po ní zůstane nejenom majestátní ale polorozpadlá vila, ale také lukrativní pozemky se starým domem. Toho by rád využil místní starosta, který je jak už to dnes tak bývá, tak trochu vykuk, který kouká především na vlastní kapsu. Obzvlášť když by na tomto pozemku mohl vyrůst krásný autobazar.

Jenže tady jsou ještě pozůstalí Hálovi se synem Adamem, kteří se nečekaně rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji. A to ačkoliv je všichni varují, že tam stará Trůda bude prý strašit.
A do toho všeho samozřejmě mají ještě co mluvit místní babky drbny v čele s „univerzální“ klepnou Horáčkovou. Jelikož pracuje na obecním úřadě, tak do všeho také musí krafat.

Do celé zamotané situace navíc přichází nový farář, který je nejenom mladý ale má poměrně komické jméno šoustal, což už je samo o sobě zárukou mnohých problémů, ale i humorných situací. To všechno a mnohem více v novém filmu Zdeňka Trošky Babovřesky. Víc už skutečně prozrazovat nebudeme, včetně toho jak to dopadne s vilou po Trůdě nebo s plány na autobazar.