//-->

Discopříběh online ke shlédnutí

Discopříběh je povedená muzikálová komedie s pisničkami Michala Davida. Příběh je poměrně jednoduchý a vypráví o mladém kominickém učni, jehož největší zálibou jsou k nelibosti jeho otce právě diskotéky.

Hlavní hrdina filmu se jmenuje Jiří Horáček. Je to ne moc chytrý, ale obyčejný kluk, který si prožívá své nelehké mládí pouze s otcem. Oba bydlí na řadovém plzeňském sídlišti. Zde se toho nedá zrovna moc zábavného dělat a tak Jirka nejraději tráví veškerý volný čas tráví s partou kamarádů na diskotékách.

Na jedné pařbě potká nádhernou bloncku Evu a toto letmé setkání doslova převrátí jeho život na ruby. A to přesto že se zprvu zdá, že Eva je nedostupná, protože je zadaná se starším frajírkem Cáfou.

Ten samí večer se seznámí ještě s dalšími zajímavými slečnami. Od teď má ale oči už jen pro Evu. Ta mi imponuje rozhodně mnohem víc než uťápnutá Jitka. Z Evy pak naopak doslova vyzařuje sebevědomí.

Další pokračování příběhu je místy až zoufalé, protože stejně vehementně jako se Jirka snaží od sebe odehnat Jitku, tak se naopak zase snaží přitáhnout pozornost Evy. Do toho Jirku začínají dohánět jeho pubertální průšvihy, které mu rozhodně jeho otec nechce tolerovat.

Ale nakonec přes všechny ty nástrahy Jirka přeci jen Evino telefonní číslo získá…