//-->

Cesty domů 129. díl online ke shlédnutí

Cesty domů je oblíbený český rodinný seriál z produkce TV Prima. Seriál je vysílán každou středu od 20:00. Příběh vypráví osudy dvou znepřátelených rodů, kteří se postupně snaží hledat si k sobě cestu.

V dnešní stodvacátédeváté epizodě Cesty Domů se toho stane opravdu hodně. Náše dvojka Ivana se synem Danem se konečně chystají vydat do té Prahy. Dana ale celou dobu hodně trápí nečekané přiznání Vendy o kterém musí pořád přemýšlet.

Vendy totiž Dana opustila kvůli tomu že nechtěla vztah na dálku. Pro Vendy je to opravdu těžké a do hlavy jí lezou i ty nejčernější myšlenky. Postupně jí ale dojde, že Dana opravdu miluje a je pro ní vším a tak se nakonec rozhodne že odejde do Prahy. Dan to samozřejmě odmítne, ale alespoň mu to dodá odvahu se postavit Ivaně.

Celý konflikt má překvapivé vyústění, když Ivana pošle Dana někam. A ten jde samozřejmě za Vendulou se kterou se usmiřuje.

Honza zjišťuje, že Dan je skutečně jeho syn. Ivana mu to všechno řekne, aby Honzu ranila. Po tom se Dan neudrží a matku smrtelně napadne. Honza s Vejnarem pak plánují jeho zatčení, když si ale Honza začne uvědomovat co to může znamenat, tak se to snaží všemožně oddálit. A to rozhodně není všechno na co se máte v dnešním díle Cest domů těšit.