//-->

Dokonalý svět 1.díl online ke shlédnutí

Zde vám přínášíme nový český seriál od TV Nova Dokonalý svět. První epizoda má podtitul Vánoce v Karibiku. Seriál vypráví příběh redaktorů a zaměstanců módního časopisu pro ženy Grace.

Grace je typický časopis pro ženy, kterých můžete na stáncích vidět desítky. Samozřejmě se jedná o plátek čistě fiktivní, ale existovat by určitě mohl. Jeho příběh se všemi ředitely, redaktory, fotografy, modelkami je totiž naprosto reálný. Právě zaměstnanci časopisu předkládají ženám obraz dokonalého světa. Samotná redakce lifestylového časopisu má ale často k dokonalosti nebo alespoň troše štestí dost daleko.

V seriálu se tak seznámí s mnoha naprosto odlišnými charaktery. Své by o tom mohla vyprávět Alžběta. Ta je nejzkušenější redaktorkou Grace a časopisu věnovala 30 let svého života. Další zodpovědnou osobou je šéfredaktorka Andrea, která přestože denně vede nerovný zápas mezi rodinou a prací, tak kontroluje každé slovo, které časopisem projde.

Zajímavou postavou je i módní ředitelka Michelle. Právě ona řídí nesmlouvavou módní policii a určuje co bude který měsíc zrovna in.

Mužský element je v časopisu zastoupen hlavně Vladimírem Maxou, což je majitel a vydavatel Grace. A vlastně bychom neměli zapomínat ani na jeho syna Davida, po kterém doslova polovina ženské redakce touží.

Samozřejmě zde najdeme i další pány, a to fotografa Jirku který si rád svojí práci focení modelek bere i domů, a módního stylistu Oskara, který je tak trochu přihřátý, jak se na tudle práci sluší.