//-->

Kriminálka Anděl Legionář online ke shlédnutí

Dnes vám přinášíme další díl oblíbeného české detektivního seriálu Kriminálka Anděl. Tentokrát se jedná o díl s podtitulem legionář, který je 3.dílem druhé série. Přejeme vám příjemnou adrenalinovou zábavu.

Kriminálka Anděl si pro nás přichystala další zajímavý příběh, který je nutné vyřešit. Dnešní epizoda se jmenuje Legionář, ale vezte, že se starověkým legionářem toho nebude mít moc společného.

Hlavním problémem tohoto případu bude nedostatek důkazů. Jediným důkazem je totiž tělo oběti. A to je už kostra mladého teprve dvacetiletého mladíka. Pozůstatky nesou stopy násilného trestného činu o čemž svědčí více než sedm kulek, které roztříštily žebra a lebku. Kosterní důkazy také svědčí o tom, že nebožtík zde leží už snad 10 let. Trochu může napovědět i místo náleze což je ve starém hrobě na Malvazinkách. Podaří se našim kriminalistům po tak dlouhé době dostat alespoň na stopu zločinu?

Tento třetí díl druhé série Kriminálky Anděl měl premiéru na TV Nova dne 22. března 2010. Reprízován pak byl několikrát například 4. června 2012. Tuto epizodu natočil režisér Ivan Pokorný. Herecké obsazení samozřejmě zůstalo stejné v čele s Martinem Stropnickým, kterému zdatně v roli jeho kolegů sekundují David Švehlík, Ladislav Frej starší, Marek Taclík, Michal Novotný, Miloslav Mejzlík nebo sličná Helena Dvořáková.