//-->

Kriminálka Anděl – Miluj bližního svého online ke shlédnutí

Dnes tu máme další epizodu oblíbené Kriminálky Anděl z produkce TV Nova. Tentokrát se jedná o 4. díl 2. série s podtitulem „Miluj bližního svého“. Jako vždy půjde o zajímavý a napínavý příběh u kterého se rozhodně nebudeme nudit.

Dnešní epizoda začíná poměrně netradičně. Kriminalisté totiž nebudou řešit vraždu ale obyčejnou sebevraždu starého muže. Na první pohled tedy jenom rutinní vyšetřování, které se může hned uzavřít. To ale nebude úplně tak pravda, první ohledání a rychlé výslechy totiž detektivy z Andělu přivádí na stopu pravděpodobně organizovaného zneužívání důvěřivých seniorů.

A jak se ukazuje mrtvých je v tomto případu daleko více. Leckdy se ani nevyšetřovala, protože byla brána jako přirozená smrt. A samozřejmě tu jsou i sebevraždy, takže je otázka jestli některé z těchto případů dokonce vlastně nebyly jenom mistrně skryté vraždy.

Jak ale vypátrat pachatele, který je pravděpodobně velmi rafinovaný a chytrý. Protože pokud dožene nebohé seniory k sebevraždě, tak mu to přeci nemůže jen tak někdo prokázat. Pravděpodobně se jedná o osobu důvěryhodnou, která si seniory získává laskavým zájmem a pochopením, aby jejich důvěry hned v zápětí zneužila. Je to tedy případ jako dělaný pro naše pražské kriminalisty.