//-->

Online Policajti z centra 6. díl ke shlédnutí

Ke shlédnutí nový díl českého seriálu 6. dílu Policajti z centra. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl oblíbeného seriálu České televize. Dnešní díl se jmenuje „Erika”. V tomto díle se bude pátrat po pachateli, který si pro své hrůzné činy vybírá malé holčičky. Vlček dál pokračuje i ve svém soukromém vyšetřování […]

Online ke shlédnutí Policajti z centra (6) – Erika. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma shlédnout nejnovější šestý díl kriminálky Policajti z centra. Za velmi krátkou dobu si tento Česko Slovenský seriál získal poměrně dobré renomé a hodnocení.

V dnešním epizodě budou kriminalisté pátrat po zabijákovi a zvrhlíkovi, které si jako oběti vybírá malé a nevinné holčičky. Na kontě už má dvě oběti a podle všeho jeho řádění jen tak neustane. Po krátkém pátrání najdou naši kriminalisté velmi žhavého podezřelého Petra Mrvu. Přímá svědkyně posledního činu ale říká, že vypadá nějak jinak, než ten co skutek spáchal. Nikdo z detektivů netuší, že Mrva je skutečně pachatelem akorát své strašné skutky páchá zamaskovaný do paruky.

Bez důkazů tam musí být Mrva propuštěn, bohužel když mu policisté připomenou jeho činy, tak hned zatouží po nové kořisti. A vydá se před jednou z mnoha pražských základních škol.

Mezitím Detektiv Vlček provádí i své vlastní soukromé pátrání po videozáznamu ze zpackaného zatýkání podnikatele Švece. Tento záznam se přitom nachází Vlčkovi doslova na dosah ruky. Jeho syn s kamarádem totiž ukradli notebooku, jehož vlastníkem byl právě zkorumpovaný policajt, a kde je záznam uložen. Podaří se ale Vlčkovi k němu dostat? To je skutečně velká otázka. Pokud chcete znát odpověď tak se určitě podívejte na nový 6. díl seriálu Policajti z centra, který vám zde nabízíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí.