//-->

Vraždy v kruhu 10. díl – online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 10. díl online ke shlédnutí. Tato epizoda se jmenuje „Mrtvý v síti” a v televizi běžela v pondělí 9. Března 2015. Čeká vás opravdu napínavá a zajímavá epizoda, kterou vám můžeme doporučit. Pojďte si přehrát video s touto epizodou pohodlně a zdarma přes internet. Nic víc nic míň.

Vraždy v kruhu jsou tady s novým pokračováním z pondělí 9. Března 2015. Tuto premiérovou epizodu jsme přichystali jenom pro vás, abyste si jí mohli pustit kdykoliv jenom budete chtít. Seriál měl premiéru na začátku ledna a toto je už jeho desátý díl. Na majora Holinu a jeho team pražských kriminalistů čeká vražda, která bude na první pohled vypadat jenom jako obyčejná nehoda. Obětí byl značně opilý muž, který ve velmi podroušeném stavu spadl ze střechy. Smutná nehoda, která se ale během roku odehraje v desítkách různých variací. A nebo přeci jenom ne?

Na první pohled to opravdu vypadá jako nehoda. Svědci mluví o tom, že mrtví byl opilý a v dobré náladě. Podle všeho se před smrtí dobře bavil. V takovém stavu člověk dělá různé hlouposti, které pak občas bohužel končí tragicky. Jenže jak to vlastně bylo v tomto případě? Tím si nemůže být jistý vůbec nikdo. Zkušený kriminalisté, ale hned naleznou závažnou indicii, která svědčí o tom, že to přeci jenom nehoda nebyla.

Vraždy v kruhu 10. díl (Mrtvý v síti) online.

Mrtví totiž v ruce stále křečovitě svírá kus trička. Ten dost možná pocházel z rukávu toho, kdo mu k poslednímu skoku pomohl. Později z vyšetřování vyplyne, že se mrtví dost možná s vrahem dokonce po střechách honil. Dalších důkazů je ale pramálo. Zavražděný se jmenoval Matěj. Jeho spolupracovník Hoffman po nátlaku nakonec prozradí policii informaci, že Matěj byl hacker. Možná nejlepší v České republice.

Dál už se případ vyvíjí nepředvídatelně a jako v tom nejtemnějším kriminálním románu. Všechno je to na sebe neuvěřitelně propracovaně navázáno. Jedná se o tak složité struktury, že do nich prakticky není možné proniknout. Matěj totiž zřejmě pracoval pro centrum pro biofyziku. Je to špičkové vědecké pracoviště, které pracuje zejména na výzkumu mozku. Aby překvapujících a nepochopitelných informací nebylo málo, tak toto centrum financuje americká agentura, která má velmi blízko ke zbrojařských kruhům a k vládě.

Každý další krok tak kriminalistům přináší jenom nové otázky. Tady už zdaleka nejde jenom o smrt mladého hackera, ale i do jeho roli v této prapodivné organizaci. Co zkoumají čeští vědci? A pro koho? Budou následovat další podobné vraždy. Holina je v úzkých a ani hvězdy nemají moc nápověd. Naštěstí je tu Sabina, která pro tentokrát najde odpověď na zemi a to v krásné literatuře. Odpovědí je totiž román Karla Čapka Krakatit.

Major Holina objasňuje složitý případ vraždy.

Rozuzlení celého příběhu už vám ale nenabídneme. Na to už si můžete zbrusu nové pokračování seriálu Vraždy v kruhu 10. díl přehrát online s námi. Video s touto epizodou jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a připravili přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Tady už opravdu není moc co řešit. Prostě si pojďte tuto epizodu přehrát s námi a dobře se bavte. V televizi tento díl běžel v premiéře v pondělí 9. Března 2015. Těšíte se už na něj? Tak si prostě díl „Mrtvý v síti” přehrajte zdarma přes internet!