//-->

Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí

Plán útěku online ke shlédnutí na této webové stránce. Přímo zde si můžete s námi a jednoduše pustit americký akční thriller se Sylvesterem Stallone a Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Tito veteráni se sešli, aby našli způsob jak uniknout z jednoho z nejvíce zabezpečených vězení současnosti.

Pokud máte chuť na pořádný akční nářez, tak jsme pro vás připravili film Plán útěku. Snímek natočil režisér Mikael Håfström v roce 2013. Možná jste už zvědavi co přesně na vás čeká a my vám to rádi prozradíme. Rozhodně toho nebude málo. Film se jenom tak mimochodem vysílal už i v televizi a svojí premiéru měl na Nově v sobotu 7. Března 2015. Nyní ale zpátky k filmu a jeho příběhu. Ten bude opravdu stát za to, za což se vám klidně můžeme i zaručit.

Hlavním hrdinou je jistý Ray Breslin (kterého hraje Sylvester Stallone). Ray má poměrně zvláštní povolání a živý se jako profesionální útěkář z vezení. Abychom byli přesný, tak je konzultant bezpečnosti. K tomu aby odhalil slabiny zabezpečení vězení se ale nechává sám do nich zabírat. Natolik věří svého umění, že se vždycky dokáže z cely dostat na svobodu. Plány útěku jsou tak jeho denním chlebem.

Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí.

Ray dostane za úkol prověřit bezpečnost nové věznice. Jenže tentokrát se přepočítal. Nový betonový kolos byl postaven podle jeho plánů a návrhů na vylepšení bezpečnosti. Je to tak to nejlepší vězení jaké kdy viděl. Po desetiletích zkušeností mu je jasné, že ze své vlastní pasti se sám dostat nedokáže. Všechno je navíc o to horší, že nikdo nezná jeho poslání a tak se k němu chovají jako k běžnému vězni. To je vzhledem k tomu, že je ředitel zařízení sadistický pedant poměrně hodně nepříjemné.

Jenže není jiné možnosti než utéci. Ray ale na to tentokrát bude muset jít úplně jinak. Nakonec se tedy dá dohromady s místním kápem vězňů Emilem Rottmayerem (hraje ho Arnold Schwarzenegger), který se do vězení dostal za kybernetické zločiny. V dané chvíli je to to nejrozumější spojenectví. Jestli má někdo byť jenom sebemenší šanci z vězení uniknout budou to tihle dva. K tomu ale budou potřebovat hodně dobrý plán. To jestli se jim to nakonec podaří a jak to udělají už uvidíte ve filmu „Plán útěku”, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí.

Sylvester Stallone opět v akci.

Snímek Plán útěku si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Film jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte využít této šance. V televizi se film vysílal v sobotu 7. Března 2015, ale u nás bude připravený prakticky kdykoliv. Video je samozřejmě v prvotřídní kvalitě a bez reklam. Víc už si snad není co přát. Tak pojďte do toho s námi dobře se bavte! I když zrovna u tohoto filmu je úspěch takřka zaručen.