//-->

Star Trek (2009) online ke shlédnutí

Nová verze legendárního sci-fi Star Trek je tady. Natočil ji skvělý režisér J. J. Abrams, kterého známe například také z neméně populárního seriálu Ztraceni. Příběh tohoto nejnovějšího Star Trek filmu nás zavede na její nejslavnější loď U.S.S. Enterprise, těsně po jejím vyplutí do mezihvězdného prostoru. Setkáváme se s mladou a nadějnou posádkou v čele s […]

Přehrajte si pohodlně a hlavně naprosto zdarma po internetu nový film Star Trek (2009). Vydáme se v něm na začátek samotné ságy, která má stovky dílů seriálů a cca desítku celovečerních filmů. Koukneme se na osud Jamese T. Kirka, ještě předtím než se stal kapitánem. Zatím si užívá svého mladického života, který obsahu například svádění příslušnic vesmírné akademie. K tomu samozřejmě patří i občasná bitka v některém z mnoha barů. Přitom mu ale nechybí schopnost a nesmírné nadání. Hlavně smysl pro netradiční řešení některé jeho pedagogy na vesmírné akademii spíš irituje. Jenže Kikovi každý jeho nedokonalosti odpustí, protože to má prostě napsáno v sobě, že bude dobrý kapitán.

To první důstojník Enterprise vulkánec Spock je úplně jiný. Je to příslušník mimozemské rasy, která cíleně potlačuje emoce a dává přednost logice. Je ale otázka jaký na něj bude mít dlouhodobý pobyt mezi lidmi účinek. Hlavně když první setkání Kirka se Spockem určitě nevzbudí zrovna velké vzájemné sympatie.

Jenže všechny neshody budou muset hodně rychle hodit stranou. Musí zvládnout nejmodernější loď hvězdné flotily na její první nebezpečné misi. Na své cestě vesmírem se potkávají se šíleným příslušníkem romulanské rasy Nerem, jehož tažení za pomstou ohrožuje celé lidstvo. A země nemá žádnou další loď, která by ji mohla zachránit, než právě Enterprise.

Jak to dopadne už se můžete dozvědět ve sci-fi akčním filmu Star Trek (2009), který vám na této stránce přinášíme pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tento film si můžete přehrát přes internet teď a tady.