//-->

Ordinace v růžové zahradě 418. díl online ke shlédnutí

Pusťte si online novou Ordinaci televize Nova. Jenom pro vás tu máme nachystané video s 418. dílem Ordinace v růžové zahradě vysílané v premiéře ve čtvrtek 23. května 2013. Díl se jmenuje „Další rána vyšší moci” a určitě jste už zvědaví co se v něm stane. Švarc komplikuje život Mázlovi. Tienin otec jde do nemocnice, […]

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Je to nejnovější epizoda Ordinace v růžové zahradě (418), která nás opět zavede do Kamenice, kde se neustále dějí různé zajímavé události. A co se stane dnes v díle, který byl v premiéře vysílán ve čtvrtek 23. května 2013? No nebude toho opravdu zrovna málo.
Začneme od událostí z nemocnice, kde si Švarc doslova libuje v Mázlově prohřešku. Díky němu si s ním může vyřídit účty a pořádně mu zatopit. Nově se postará, aby zpráva o tom, že Mázl porušil posvátné lékařské tajemství vyšla v místním bulvárním deníku. To pro Mázla může znamenat poměrně hodně vážný kariérní problém.

Samozřejmě na to zareagují i manželé Morávkovi, kterým to nedělá zrovna dobré jméno mezi ostatními lidmi. Jakoby jim nestačily ty těžkosti, co už mají mezi sebou. Vyhrožují proto rovnou podáním žaloby!

Nemocnice má i jedno hodně zajímavého pacienta. Přiveze ho sanitka s velkými bolestmi. Je to otec Tien, který má podle všeho nějaký hodně podivný a komplikovaný zánět v břiše. Jenže pacient odmítá spolupracovat. Jeho rodina samozřejmě nic neví. Podstata této nemoci ale podle všeho je ve velmi dávné minulosti pana Nguyena. Otec Tien se o tom odmítá bavit nejenom s lékaři, ale i se svou rodinou. Jsou to pro něj velmi citlivé události, které sahají až někdy do doby války ve Vietnamu.

Své životní drama, které ji způsobil vlastní syn, řeší i Běla. Konečně se rozhodla jednat, protože se nechce nechat připravit jen tak o veškeré životní úspory. Jediným řešením je snažit se prodat polovinu své vily na vlastní pěst. Nyní se konečně najde i zájemkyně. Té doslova podlehne i Jindřich. Na první pohled se zdá, že prodej může skutečně proběhnout, jak ale Jindřich zjistí, tak se to celé velmi záhy ještě zkomplikuje.

Alespoň Babeta má hodně příjemné starosti. Plánuje totiž dovolenou se svým novým mužem Albertem a to rovnou v dalekém a exotickém Thajsku. To ale netuší, že todle není její jediná starost. Protože osamělá Zuzana si může žárlivostí doslova vyškrábat oči a přemýšlí o tom, jak by Babetě její štěstí a velké plány pokazila pokazit.

Nový 418. díl Ordinace v růžové zahradě už tu na vás čeká pohodlně a samozřejmě naprosto zdarma online ke shlédnutí. Využijte této šance a dejte se hned teď do stahování. Určitě nebudete litovat a čeká na vás opravdu skvělý a povedený díl tohoto zajímavého seriálu.