//-->

Přehrát po internetu Cesty domů 191. díl (archiv)

Přehrajte si pohodlně a zdarma online aktuální 191. díl seriálu Cesty domů Prima Family. Máme tady pro vás nachystaný tento díl s názvem „Poslední velkej případ”, který se v premiéře vysílal ve středu 22. května 2013. Čeká vás v něm svatba přímo v nemocnici. Nebo návrat Rudolfovi dřívější lásky. Kromě toho budou pokračovat i trable […]

Nejnovější pokračování vašeho oblíbeného seriálu tu pro vás máme připravené pohodlně a navíc naprosto zdarma online ke shlédnutí. Jsou to Cesty domů 191. díl – Poslední velkej případ. Jak už název dává tušit, tak se opět podíváme, co se bude dít kolem Marka. Kromě toho nás ale samozřejmě čekají i další hodně zajímavé události.

Třeba právě kolem Rudolfa. V minulém díle mu zvedla náladu doktorka Blanka Lipová, kterou teď pozval do Bernátovic vily. Lipová je jeho dávnou láskou a mimochodem také vyhlášenou odbornicí na transplantace. V Rudolfovi jako by se probudili staré city a tak by leckdo mohl říct, že se dokonce snaží Lipovou sbalit. Opravdu se netají obdivem k její práci a dokonce by rád byl u Eviny operace, kterou má Lipová provést.

To jiní členové Bernátovic rodiny se na přítomnost Rudolfovi bývalé lásky dívají dost rozdílně. Hlavně Vendy o ní vůbec nestojí a byla by raději, kdyby z jejich domu co nejdříve vypadla. Za to Bára opět musí mít jiný názor a je ráda, že má táta zase nějakou dámskou společnost.

Dobrou náladu nemá ani Valerie, která se cítí opravdu divně a spousta volného času na přemýšlení ji jen zhoršuje situaci. Ráda by proto znovu nastoupila do nemocnice. Bohužel se přímo u ní doma staví doktor Kružík, který pro ni má hroznou informaci. V nemocnici o ni nikdo nestojí a všechen personál by byl mnohem raději, kdyby si našla práci někde jinde. Pro Valerii je to obrovský nápor na psychiku a cítí se po této informaci úplně na dně.

Zraněná Míla se rychle léčí a také nechce zůstat doma. Naštěstí nemá žádné překážky, kromě Soudkova nesouhlasu, který se rozhodne ignorovat, a do práce skutečně hned nastoupí.

Jakub Vencl začal přemýšlet o sobě, svém vztahu k Evě i tom co by se mohlo stát s Marečkem, kdyby nedopadla Evina operace moc dobře. Rozhodne se tak k dlouho odkládanému kroku a to dát Evě nabídku k sňatku. Odpověď zní ano, a tak se hned druhý den koná přímo v nemocnici na kardeologickém oddělení. Dokonce i Rudolf jí se svatby zúčastní jako Venclův svědek.

Mezitím se odehrává drama ve srubu u jezera. Marka se stále nepodařilo zadržet a vzhledem k tomu, že má jako rukojmí Horynu, která není v moc dobrém zdravotním stavu. Všechno dojde skutečně až tak daleko, že Horyna dostane uprostřed vyjednávání infarkt.

Tento 191. díl Cest domů, bude opravdu plný napínavých až infarktových situací. A vy se na ní určitě už těšíte. Tuto epizodu vašeho oblíbeného, rodinného seriálu si můžete pustit ve středu 22. května 2013.