//-->

Ordinace v růžové zahradě 381. díl online ke shlédnutí

Přehrát online nový díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tentokrát s podtitulem „Nebožtík pes“. Seriál je zdarma ke shlédnutí z našeho televizního archivu TV Nova. Přejeme vám příjemnou sváteční podívanou. A o čem to dnes bude? Švarc chce vyhodit Gábinu z nemocnice. Zdena se mění v jiného člověka.

Dnešní úterní díl ordinace začíná opět trochu až drastickou nehodou. Na příjem nemocnice je přivezen pacient s ošklivým zraněním končetin po autonehodě. Hodně krvácí a pokud má mít nějakou šanci na přežití, tak bezpodmínečně nutně potřebuje složitý cévní zákrok. Doktor David Suchý si proto zavolá o pomoc Zdenu. Ačkoliv jí doslova prosí o pomoc a ať přijede, tak Zdena do nemocnice odmítne přijít.

Komplikovanou situaci řečí i Gábina. Ta nemá žádné hlídání pro svého syna. Všechny její možnosti zkrátka selžou. Musí tak udělat vskutku neobvyklou věc a to vzít si malého Filípka na noční službu do nemocnice. To by samozřejmě nebylo tak strašné, kdyby se nic nedělo, jenže u jednoho pacienta se náhle začne zhoršovat. Gábina je však zaměstnána dítětem, tak si toho vůbec nevšimne. Kdo si toho ale všimne je doktor Švarc. Takže má Gábina pořádný malér a hrozí jí dokonce vyhazov z nemocnice.

Ota Kovář a Kateřina řeší případ malého chlapce, který má z neznámého důvodu zničená játra. Je to velmi komplikovaný případ. Jeho rozlousknutí by mohli rychle podat rodiče dítěte, kteří jsou bohužel nezvěstní.
Tento díl oblíbené Ordinace v růžové zahradě, který vám zde nabízíme zdarma online ke shlédnutí byl premiérově odvysílán dne 12. prosince 2012 v 20:20. To je asi tak vše podstatné co potřebujete vědět a nyní se můžete pustit online do shlédnutí seriálu.