//-->

Online Ordinace v růžové zahradě 385. díl ke shlédnutí

Oblíbený český seriál Ordinace v růžové zahradě se po dvou měsících vrací na televizní obrazovky. My jsme se rozhodli vám nabídnout tento nový 385. díl online ke shlédnutí a to naprosto zdarma. Seriál si můžete přehrát online přímo na této stránce. Nový díl se jmenuje „Zlatý nemocný“. Návrat Ordinace to bude opravdu velkolepý, zavítá do […]

Po dlouhé vánoční a novoroční pauze jsme se konečně dočkali a na televizní obrazovky TV Nova se vrací rodinný seriál Ordinace v růžové zahradě. Tentokrát bude opravdu o co stát, protože návrat to bude opravdu velkolepí a dokonce s hvězdným hostem. Hostem, který ale není žádný herec, ale profesionální sportovec a to legendární Roman Šebrle. Ten do Kamenice zavítá pod pseudonymem jako pan Novák. Způsobil si drobné zranění při cestě. Na druhou stranu všem lékařům je hned povědomí. Navíc když Babeta odhalí, že pana Nováka sledují bulvární novináři, tak je hned jasné, že to musí být Roman Šebrle. Co ale takové nečekaná publicita může udělat s Kamenickou nemocnicí, to už bohužel nikdo neřeší.

Návštěva slavného sportovce, všechny sice překvapí ale nemocnice musí samozřejmě fungovat dál ať se děje co se děje. Doktorka Magda Mázlová se tedy ujímá funkce ředitelky. Bratři Švarcové už jsou tak asi definitivně mimo hru. Doktorovi Švarcovi dokonce hrozí propuštění, je tu ale Hofman, který Magdě připomíná jejich starou dohodu a to, že Švarce nepropustí. Magda se proti tomu ošívá, ale slib je jednou slib.

Jednoduchý život nemají ani ostatní hrdinové Ordinace v růžové zahradě. Například Běla pomáhá těžce nemocné dívce, která se dostane do kamenické nemocnice, ale jejíž rodiče nemají na léky nutné k jejímu uzdravení. Běla se na tuto hroznou situaci nemůže ani dívat a raději tyto drahé léky zaplatí sama ze svého.

Dobře na tom není ani Gábina. Její dluhy po chvilce klidu začnou opět narůstat. A krutý lichvář Král už se začíná hlásit o své slovo. Gábina je na tuto starost navíc úplně sama, před Hanákem totiž dělá jako by se nic nedělo a naopak se snaží všechny problémy ututlat, protože mu nedokáže říct vůbec nic.