//-->

Dallas 4. díl online ke shlédnutí

Přehrát online 4. díl seriálu Dallas (2012). Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a online pustit nenovější díl nového seriálu Dallas. Naftařská rodina Ewingů se po 20 letech vrací a ačkoliv tu máme zcela novou generaci, tak jak se zdá problémy zůstávají stejné. Bobbyho syn snaží být tím spravedlivým a hledicím do budoucnosti, zatímco J.R.ův […]

Nový díl seriálu Dallas na sebe nenechal dlouho čekat a tak tu máme v pořadí již čtvrtou epizodu, která měla premiéru na obrazovkách televize Nova dne 10. ledna 2012. Opět se bude jednat o díl nabitý zajímavými událostmi a vzájemnými střety v rodině Ewingů.

John Ross zjistil nového informace o své současné přítelkyni Ellen a důvody, které stáli za jejím rozchodem s Christopherem. Zároveň boj o těžbu ropy pod pozemky statku ještě neskončil. John Ross se zkrátka vůbec neštítí využít vydírání, aby přinutil člena klanu Ewingů ke špinavé práci. A také je tu jeho otec J.R., který si nakonec stejně vymyslí způsob, jak zvládnout situaci po svém.

Velké dilema řeší i Christopher. Tentokrát hlavně v osobním životě. Svěří se tak svému otci Bobbymu, že se jeho srdce nemůže rozhodnout. Stále stojí totiž mezi složitým rozhodováním, jestli jeho srdce patří jeho bývalé lásce Ellen a nebo nové přítelkyni, kterou má také velmi rád. Pořád je mu ale za těžko se definitivně rozhodnout a dát tak svou hlavu na špalek.

Hodně zajímavá bude situace i kolem Sue Ellen a J. R.. Už víme, že roky žijí odděleně. A že se mezitím ze Sue Ellen stala vlivná a sebevědomá žena, který se dokázala zbavit své závislosti na alkoholu. To si uvědomí i J.R., protože má pocit, že by mu Sue Ellen mohla pomoci v jeho válce o ranč Southfork. V politice si přeci jen získala dost cenných kontaktů a na staré rozpory by mohla zapomenout. J.R. se tak vydá do její kanceláře, kde ale natrefí i na svého úhlavního nepřítele Cliffa Barnese, s nímž jeho bývalá žena jak se zdá udržuje docela přátelské kontakty. To všechno a mnohem více v novém 4. dílu seriálu Dallas, který jsme si zde pro vás připravili online ke shlédnutí!