//-->

Gympl s (r)učením omezeným 29 díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový díl seriálu Gympl s ručeném omezeným. Tentokrát se jedná o epizodu s pořadovým číslem 29, která má podtitul: „Stůj, nebo střelím“. A o co půjde tentokrát? Eva se nevzdává o boj o ředitelské křeslo. Eliška stále váhá jak se rozhodnout. Milan utahuje opratě, Majka a její kamarádi už se ale tak […]

Nový týden začal a sním je tady i nová 29. epizoda seriálu Gympl s (r)učeném omezeným. Tento díl měl premiéru na televizních obrazovkách dne pondělí 9. prosince 2012. Tato epizoda se jmenuje Stůj, nebo střelím. A určitě už jste nedočkavý, co se za tímto prapodivným názvem skrývá. Bude se snad v Gymplu opravdu střílet? Tak daleko to snad dojí nemohlo.

I když na našem gymnáziu je situace opravdu napjatá, že by se dala krájet. Na první pohled se může zdát, že je dočasná ředitelka Eva odepsaná. Její plán se štěnicemi byl totiž odhalen a od té doby drží všichni učitelé spolu a jdou proti ní. Dokonce se začínají objevovat první osobní iniciativy proti Evě. Jednu z nich má i Bela, ta ale netuší, že kvůli své nezkušenosti může Evě spíše pomoci.
Zajímavá je i situace kolem Elišky. Její zkouška nedopadla úplně jednoznačně a tak stále neví, jak se má vlastně finálně rozhodnout. Pařízek ale začíná velmi vážně tušit, že za Eliščiným váháním k jeho nabídce sňatku, je především Vladimír. Jeho odhodlání se ale nezmenšuje a je stále rozhodnutý se svým sokem bojovat.

Kritická je i situace u Majky. Naštěstí má hodně dobrých přátel, kteří jí chtějí opravdu pomoci. Milan tak opět začíná stupňovat svůj teror, aby si udržel svojí ženu na uzdě, jak se ale zdá, tak tentokrát už by to mohlo být konečně pro něj marné. Majka by se tak po těch letech mohla konečně svého trýznitele zbavit. Jak to ale nakonec celé dopadne je prozatím ve hvězdách.