//-->

Gympl s ručením omezeným 10.díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový díl českého seriálu Gympl vysílaného televizí Nova. Pusťte si pohodlně po internetu 10. epizodu s podtitulem: „A co dál?“. V tomto dílu bude Denisa řešit svojí komplikovanou životní situaci. Navíc se bude muset začít strachovat o svého bratra, který ji jednoduše uteče. A do toho ještě osobní problémy. To nemůže skončit […]

Denisa byla nucena se přestěhovat ke kamarádce. Neví vůbec, co má dál dělat a jestli to co udělala doteď, vlastně bylo to správné. K tomu všemu jí ale utíká bratr Patrik, což Denisa záhy zjistí a je na cestě zpět do Hradce. Patrik chce být u Cyrila, což je k němu značně nefér. Protože dobrák Patrik povolí a tento další exces toleruje. Denisa přesto opět skončí s Adamem.

Julie bude muset řešit podobně závažný problém. Konečně se odhodlá přiznat matce, že čeká miminko. Právem očekává problémy, protože situace v rodině není moc dobrá. A to jak co se týká komunikace, tak co se týká financí. Milada je v šoku. Z možného vnoučka rozhodně není nadšená a vidí v něm spíše další hladový krk, který bude nutné živit. Celé okolí jako by se proti Julče spiklo a mlčky jí hnalo na interrupci. Alespoň tak to cítí přímo ona.

Těžké časy ve škole má i Nikol. Ve třídě je nová, navíc díky její poruše komunikace si jí všichni ostatní dobírají a vymezují se proti ní hodně nepěkně. Ke všemu se navíc přidávají i někteří rodiče, kteří v tom také vidí jenom schválnost. Přitom Patrik Nikol ubezpečí, že on o jejím handicapu nikomu neřekl. Dokonce se jí svěří i se svými problémy doma, aby mu věřila.