//-->

Ordinace v růžové zahradě 363.díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nejnovější díl oblíbeného seriálu Ordiance v růžové zahradě. Přehrajte si zdarma 363. epizod vašeho oblíbeného seriálu z lékařského prostředí. Jedná se o díl pojmenovaný „Sám proti prohnilým“, který měl premiéru 9.října 2012. Určitě tak neváhejte a tento díl shlédnětě.

Dnešní díl naší oblíbené Ordinace bude plný zvratů a nečekaných překvapení. V první řadě se Magda konečně vrací z Vídně, kde se léčila. Na první pohled je to tedy šťastný návrat a všechno vypadá, tak jak má být. Pod povrchem se ale skrývají Magdiny obavy. Sama si je totiž vědoma, že její poraněná ruka jí ještě úplně na 100% neposlouchá, takže se ještě může stát ledacos.

Před to všechno se Magda vrací do práce do nemocnice, kde jí hned čeká opera. O tom, že to bylo poněkud unáhlené rozhodnutí se přesvědší, když jí při operaci vypadne skalpel z třesoucí se ruky. Naštěstí dokáže celou událost dobře zamaskovat, takže nikdo z okolního nemocničního personálu nic nepozná. Otázka ale je jak se taková věc dá maskovat dlouho. Přes to všchno se nechce své práce vzdát.

Velký problém ale je, že Hofman přijde s novinou, že další plastickou operaci bude natáčet televize do své reality show. Z toho je Magda opravdu nervozitou téměř na prášky.

Jinde se také bude řešit poněkud podivné chování. Tak především Běla pojede na chalupu za Jánským. Chce vědět proč se v posledních týdnech choval tak netečně a vůbec k ní divně. Jánský jí nakonec po naléhání vše vysvětlí. Dokonce jí řekne všechno o obrazu i svůj plán, a o tom jak se chce zbavit Emila. Zkrátka nový díl Ordinace bude opět nabitý zajímavými událostmi a nečekanými zvraty.