//-->

Ano, šéfe! 5.díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 5.díl oblíbené gastronomické reality show Ano šéfe. Zdeněk Pohlreich se vrací se svou show, tentokrát už v pátém díle páté série. Tentokrát zůstaneme v Praze a to na sídlišti Petrovice v restauraci „Letem světem“. A bude to značně divoká a nepředvídatelná jízda. Ale kdo by odolal. Přehrát nový díl Ano, šéfe.

Nesmlouvavý Zdeněk Pohlreich se vrací a s ním i jeho excelentní show Ano, šéfe. Opět se tak přiučíme jak se má v gastro byznyse nejenom vařit, ale zkrátka celkově dbát o hosta a vést prosperující byznys. Sám Zdeněk říká: „Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy!“. A určitě má pravdu v tom, že osvěta v této oblasti je naprosto nezbytná. Kvalita mnoha restauračních zařízení totiž jako by zaspala dobu.

Tentokrát nás čeká už pátá epizoda, ve které se přesuneme na jedno z velkých pražských sídlišť a to Petrovice. Zdejší restaurace sídlí přímo v jednom z pater městského úřadu. Úředníci, tak mají kvalitu restaurace přímo na očích. Ale chodí sem vůbec? Doufejme, že ano, protože normální lidé sem moc často nezabloudí a restaurace skutečně moc dobře neprosperuje.

Těžko říct, co je hlavní příčinou. Každopádně má restaurace zajímavý koncept a snaží se nabídnout opravdu jídla snad z celého světa, protože na jídelním lístku není problém objevit pokrmy z více než deseti zemí. Restaurace má také svéráznou výzdobu, je rozdělena do mnoho kójí a zákoutí, které reprezentují různé země. A samozřejmě nechybí ani spousta artefaktů z těchto zemí. Což někomu může připadat hezké, ale jiný si spíš než v restauraci zase bude připadat jako ve vetešnictví.

To by ale samozřejmě nebyl Zdeněk Pohlreich, aby se i přes spoustu jadrných hlášek nakonec nepokusil postavit na nohy i tuto jinak zajímavou restauraci.