//-->

Cesty domů 144.díl online ke shlédnutí

Přehrát nový 144. díl seriálu Cesty domů z online archivu tv Prima. Přímo zde jsme pro vás připravili zdarma ke shlédnutí nový díl oblíbené rodinné ságy se vším všudy. V této epizodě nás čekají jak veselé věci, jako že Helena přijme Václavovu nabídku k sňatku. Tak ty smutnější, kdy Roman bude chtít pomstít svou mámu.

Nový díl oblíbeného rodinného seriálu nebo spíš rodinné ságy, bude opět hodně nabitý událostmi jak se patří. Jak už jsme naznačili, tak nouze nebude ani o opravdové dramata. Například Hamzík se rozhodne pomstít smrt své matky. Vrhne se totiž přímo do detektivního pátrání, ve kterém chce zjistit, zda jeho máma spáchala sebevraždu kvůli Václavovi a nebo jak to vlastně bylo. Na začátku má jen domněnky, ale nakonec se mu i ty potvrdí, že v tom skutečně hraje roli Václav. Pitbullovi dá za úkol sehnat soudní spisy a jeho zlost začíná čím dál více toužit po pomstě.

Václav a Helena by měli sice řešit spíš vyhořelý dům, který byl mimochodem napsaný na Helenu. Nakonec ale řeší úplně jiné věci. Václav odchází na svojí žádost z nemocnice. A Helena se konečně rozmyslí, že jeho nabídku k sňatku přijme. Brzy nás tak čeká svatba! Kromě toho také Václav slíbí promluvit s dětmi, což také udělá.

Lukáš se konečně po dlouhé době vrací domu z Francie, kde byl v Paříži. Důvod je jasný a to hlavně Sylva, které se chce omluvit. Konečně se mu veškeré události rozleželi v hlavě a myslí, že to teď konečně zvládne. Sylva je ale očividně v šoku a tak na něj rovnou, než stačí vůbec něco říct, zavolá policii a uteče. Následně je několik hodin nezvěstná. To nažene strach hlavně Báře a Lukášovi, naštěstí pro ně se večer Sylva objeví.