//-->

Helena 20. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový jubilejní 20. díl českého sitcomu Helena. Seriál Helena vysílá tv Nova každé pondělí od 21:45. Tento díl se jmenuje: Strašný a kyselý. V tomto díle se podíváme na Vánoce na svatého Štěpána, kdy se u Musilů peče husa. Na slavnostní oběd je pak pozváno celé široké příbuzenstvo. To nemůže dopadnout dobře!

Vánoce nás sice čekají až za nějaký čas u Musilů se však přesuneme do této slavnostní doby už dnes. Konkrétně na Štěpána, kdy se pečou tradiční husy. Tento hezký zvyk se dodržuje i u Musilů. A tak se není čemu divit, že je na tuto akci sezvána celá rodina. Samozřejmě hodně lidí zvyšuje i riziko konfliktu.

Hlavně Helena se bojí, že její matka, která nejde nikdy pro ostré slovo daleko se rozhádá s její sestrou Klárou. Máma totiž nemá ani ponětí, že Klára změnila zaměstnavatele a že teď dělá u policie. Už předem si sou obě sestry jisté, že by to máma neschválila a tak jí samozřejmě nic neřekli.

Podobné obavy se svými rodiči má také Dan. I když jsou trochu jiného charakteru. Danovi rodiče jsou totiž rozvedení a matka sebou chce vzít svého nového přítele. Dan je z celé situace nesvůj a neví jak se s ní vypořádá jeho otec.