//-->

Helena 13 díl online ke shlédnutí

Sitcom Helena z produkce televize Nova se právě dočkal 13. dílu. Tentokrát s podtitulem „Nezvaný host“. Tato epizoda měla premiéru na televizních obrazovkách 14. června 2012. A vězte že se u ní opět hodně pobavíte.

Nová epizoda komediálního seriálu Helena s názvem Nezvaný host. Právě se dostáváme do situace, kdy chce naše rodinka prodat starou lednici. A tak si Musilovi podají inzerát do novin v domnění, že lednice ještě výhodně prodají.

Hned co inzerát vyjde, tak se shodou náhod objeví u dveří pojišťovák. Přepracovaná Helena ho marně považuje za potencionálního kupce lednice a tak ho zdvořile pozve dál s domnění, že mu celou lednici hezky pěkně ukáže, aby si jí mohl důkladně prohlédnout. Čert to nechtěl, tak má pojišťovák zrovna infarkt a jak se lidově říká, tak jen co dojde do kuchyně, tak natáhne brka.

Musilovi jsou z toho samozřejmě mimo, protože nejenom že ledničku už mu neprodají, ale také neví co budou dělat s mrtvolou v kuchyni.

V té chvíli se navíc právě vrací děti z kina, kam je vzala jejich teta, Helenina sestra Klára. Tak ty v tomdle mumraji ještě chyběli.

No nedá se nic dělat je potřeba zavolat policisty, aby zajistili místo činu a případně ještě přivolali policejního patologa. Přítomnost těchto osob v rodinné kuchyni na klidu také určitě moc nepřidá.