//-->

Ordinace v růžové zahradě 347. díl online ke shlédnutí

Další díl oblíbeného seriálu z lékařského prostředí nese název „Přece to nevzdáme“. V této 347. epizodě se rozhodně o osudu nemocnice. Hofman nedokáže zabránit podpisu nevýhodné smlouvy nemocnice s bratry Švarcovými. Tunelování tak začíná.

Dnešní díl Ordinace bude opět hodně nabitý. Konečně se rozuzlí zamotaný případ kolem nemocnice. Teď už je jasné, že Hofman uspaný Švarcem nestihne zabránit podpisu nevýhodné smlouvy nemocnice s loutkově nastrčenou firmou za kterou opět stojí bratři Švarcové. Tunelování peněz z nemocnice tak může oficiálně začít. Hofman ale není hloupí a hned mu dojde, kdo že mu onen hluboký spánek zařídil. Ačkoliv byl nemocný, tak ani sám Hofman rozhodně není člověk, který by se vzdával a je rozhodnutý svojí nemocnici ještě zachránit.

Hodně zajímavá je i situace kolem jedné z pacientek nemocnice. Stará paní Zita se už loučí se životem a to přesto že podle laboratorních nálezu je naprosto zdravá. Paní Zita se sice usmíří s Bělu, ale dále očekává už jenom svůj konec.

Trochu netradiční problém bude řešit i doktor Mázl. Objevila se totiž zájemkyně o jeho nevyužitou parcelu. Je to chovatelka koz a má zájem z parcely udělat pastvinu pro své zvířátka. Mázlovi tak urputně řeší, zda mají parcelu prodávat i za takto nízkou cenu.

Dále také Ota pochopí, že je Nora je nemocná a zdravotní problémy si přivozuje sama a to jen aby ho přinutila starat se o ni. Ota Kovář tedy řeší, jak tedy tento nevyvážený a ničivý vztah rozetnou jednou pro vždy.