//-->

Ordinace v růžové zahradě 380 díl online ke shlédnut

Online nový 380. díl Ordinace v růžové zahradě. Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí nový díl oblíbeného seriálu televize Nova Ordinace. Využijte našeho bohatého online archivu a pusťte si tento populární český seriál z lékařského prostředí. Nový díl se jmenuje „Taky řešení“. A i v ordinaci bude nadělovat Mikuláš. Kamenicí totiž chodí […]

Nový dvojnásobně sváteční díl Ordinace je tady. A proč zrovna dvojnásobně sváteční? Protože bude slavit nejenom kulatý 380. díl, ale samozřejmě je také Mikuláš. Takže se dozajista dočkáme nadílky i v našem oblíbeném seriálu. I když žádná veselá idylka to tedy nebude.

Zajímavě se na Mikuláše chystá Zdena Suchá. Má totiž až přehnaný strach, že by návštěva mikulášské družiny a hlavně tedy čertů mohla způsobila jejím dětem doživotní trauma. Místo obvyklého Mikuláše tak svým dětem vymyslí zcela jinou postavu a to sněžného muže, který je má obdarovat dárečky a přitom nevystrašit. Sněžného muže by si samozřejmě měl zahrát David Suchý. Otázka ale je, jestli z toho nebudou mít děti nakonec přeci jenom ještě větší trauma. Ostatně nebude jediný, kdo si zahraje na pohádkovou bytost. Ota a Kateřina totiž účinkují spolu jako Mikuláš a Čert.

Veselo není ani doma u Mázlů. Čestmír se nemůže zbavit svého podezření z toho, že ho Magdu podvádí. Ty myšlenky už ho prostě téměř sžírají za živa, rozhodne se tedy pro radikální krok a to se jí přímo zeptat. Sám ale neví jestli chce vědět pravdu a jestli je schopen jí přijmout. Ale tato situace už prostě nemůže dál pokračovat.

Hodně zlá je situace kolem Lei. Její bratr Darek o ní začíná mít opravdu velký strach. Lea totiž nebere předepsaná psychofarmaka a v hlavně se jí to začíná nebezpečně míchat. Lea navíc začíná mít utkvělé představy, že by jí Čapková mohla překazit plány. Těsně před svatbou Darka a Lucie tak dojde k nečekané tragédii. Tento díl Ordinace měl premiéru ve čtvrtek 6. prosince 2012. Online ke shlédnutí je v horní části stránky.