//-->

Přenos zápasu Česko x Polsko online EURO 2012

Tak jsme se konečně dočkali. 16. června 2012 je to osudové datum, kdy se ukáže jestli naši fotbalisté mají na to postoupit také do vyřazovacích bojů o titul Mistra Evropy. Připomeňme si že máme za sebou těžkou úvodní prohru s Ruskem. Pak o poznání veselejší výhru nad Řeky. A nyní nás čekají silní domácí Poláci!

Dnes od 20:00 se tedy rozhodne, kdo je ten lepší. A tedy vlastně i konečné pořadí skupiny A. Hraje se o druhé postupové místo, protože to první už si zajistili téměř suveréni Rusové. Polsko má dozajista výhodu domácího prostředí. Ale na druhou stranu stadion ve Vratislavi není daleko ani pro České fanoušky, kteří určitě také přijedou naše hráče ve velkých počtech podpořit.

Tabulka skupina A je celkem pikantní a to hlavně zásluhou právě domácího Polského teamu. Ten totiž ani v jednom z dosavadních dvou zápasů nevyhrál, ale pozor ani neprohrál. Oba dva zápasy s Ruskem i Řeckem pro Polský team skončili remízou 1:1. Dávat bychom si měli pozor hlavně na hráče: Blaszczykowski a Lewandowski, kteří jsou střelci dosavadních gólů.

Situace našeho teamu se navíc jak jistě víte komplikuje u našich dvou klíčových hráčů a to brankáře Petra Čecha a kapitána teamu Tomáše Rosického. Oba se totiž v předchozím zápase zranili. Na druhou stranu vyšetření v nemocnici ukázala, že jejich zranění nejsou nikterak vážné. Lékař našeho týmu Petr Krejčí dokonce tvrdí, že při troše štěstí by mohli na tento klíčový zápas a přímý souboj o účast ve čtvrtfinále nastoupit. Hodně bude záviset spíš jen na tom, jak se budou oba dva hráči aktuálně cítit.

Jak už jsme řekli tak zápas bude hostit krásný Národní stadion ve Vratislavy. Který je čerstvě udělaný a pojme až 42 771 diváků.

Zápas to bude jistě hodně vypjatý. Potěší ale, že sázkařské firmy věří bez výjimky spíše Česku, čemuž odpovídají i vyšší kurzy, které jsou vypsané na výhru domácích a menší na naší. Takže naše šance na postup jsou podle všeho větší. A my budeme také urputně fandit, aby se tak stalo!