//-->

Ordinace v růžové zahradě 586. díl – Přehrát online a zdarma!

Seriál Ordinace v růžové zahradě 586. díl k přehrání přes internet. Pojďte si s námi pustit online zbrusu nové pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Náš oblíbený seriál se přes léto nevysílá a toto je poslední epizoda, kterou si s námi můžete pustit pohodlně a hlavně zdarma online.

Skvělý seriál Ordinace v růžové zahradě 586. díl online ke shlédnutí a zdarma. Přímo zde jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě tento oblíbený seriál ze čtvrtka 18. června 2015. Jedná se o skutečně poslední díl před velkou letní pauzou. Hned od příštího týdne se Růžovka nevysílá. Tvůrci mají pauzu a herci pojedou na dovolenou. Všechno to sice bude jenom dočasné, ale pravdou zůstává, že naše oblíbená Ordinace se na televizní obrazovky vrátí až v polovině srpna. To je opravdu dlouhá doba, takže si pojďte s námi užít i tento poslední premiérový díl.

A jaké zajímavé lidské příběhy se budou v Ordinaci odehrávat dnes?

Z Tomáše se pomalu stává hlavní padouch. Přitom to byl vždycky docela sympatický mladý muž. Jenže touha po kariéře a úspěchu dělá svoje. Nejdříve udělal všechno proto, aby se mu z nemocnice podařilo vystrnadit velmi šikovnou a pracovitou doktorku Báru. Bohužel ani teď si není jistý svou pozicí, hlavně před ředitelem nemocnice Hejdukem s jehož dcerou Stelou chodí. Tomáš by si proto rád utvrdil svou pozici a nenapadá ho nic lepšího, než Stele udělat dítě.

Ordinace v růžové zahradě 586. díl k přehrání přes internet.

Ředitel nemocnice Hejduk má ale zcela jiné starosti. V poslední době se cítí tak trochu nevybouřený a proto by si rád pořídil milenku. V tomto směru se mu zamlouvá především Zdena Suchá, se kterou se sblížil na jedné společenské akci a u které navíc očekává vděčnost z toho, že byla povýšena do postu primářky. Zdena sice na otevřenou nabídku stát se milenkou nekývne, na druhou stranu o ní začne vážně uvažovat. Je totiž fakt, že s Davidem jí to v poslední době moc neklape. Navíc jí Hejduk připadá i celkem sympatický a proto se rozhodne s ním vyrazit alespoň na schůzku.

Kromě toho je z vězení konečně propuštěn Hejdukův syn René. Seifertová by si přála, aby mu dal Hejduk práci v nemocnici, ale ten je k tomu značně zdrženlivý. Přeci jenom už mezi nimi vznikla docela velká propast a Hejduk rozhodně nezapomněl na spory, které se synem vedl. Celé roky mu usilovně prošlapával cestičku a proč? Aby nakonec skončil v kriminále? I sám René se snaží dát věci do pořádku a tak se jde do nemocnice omluvit. Cestou náhodou narazí na doktorku Báru, která má v mnohém podobný osud jako on.

Andrea Blechová se má vdávat za Petra Hanáka. Společně si vybrali romantický obřad v přírodě. Jenže ten bohužel neproběhne úplně bez problémů. Co nečekaného se ale stane?

Jaké dramatické momenty nás čekají v nové Růžovce z 18. 6. 2015?

Více už na vás čeká v nejnovějším pokračování seriálu Ordinace v růžové zahradě 586. díl, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Dali jsme si opravdu záležet, aby se vám nová epizoda líbila a strávili jste s ní opravdu příjemné chvíle. Na televizi Nova běžela dnešní epizoda ve čtvrtek 18. června 2015 v hlavním vysílacím čase. Na což se ale vy nemusíte nijak zvláště ohlížet ;-)