//-->

Na vlky železa 1. díl – online ke shlédnutí

Film Na vlky železa 1. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si s námi přehrát zajímavé detektivní drama. Jedná se dvoudílný český film, který byl natočený v roce 2010. Je to příběh, který vznikl na základě literární předlohy Zdeňka Třešňáka.

Film zrežíroval Petr Slavík a běžel už několikrát v televizi. Jedná se o zajímavý příběh, který si rozhodně zaslouží pozornost. Možná už jenom proto, že film opravdu zná jenom málokdo.

Na vlky železa je napínavý kriminální příběh ze současnosti. Hlavním hrdinou je primář MUDr. Karel Mádr. Je to férový člověk, který se vypracoval za roky vlastní dřiny. Stal se uznávaným primářem gynekologie, kterého mají jeho pacienti v oblibě a kolegové ho respektují. Ve své okresní nemocnici je zkrátka kapacitou a všichni ho mají v obrovské úctě, kterou si rozhodně zaslouží. Možná právě proto, když přijde čas privatizace místní nemocnice, tak si myslí že je to projekt, který by mohl zvládnout a který by se mohl stát jeho odkazem.

Film Na vlky železa 1. díl online ke shlédnutí pro vás!

Bohužel se Mádr zapojil do hry, kde nejde o blaho pacienta ani o služby veřejnosti, ale především o peníze. Okresní nemocnicí jich protečou miliony každý měsíc. A to je prostě příliš velké lákadlo. I v privatizaci naší nemocnice se tak začnou objevovat podivné skupiny, kterou touží se k těmto penězům dostat.

Zločinné kruhy se nebojí ničeho a tak se začnou na veřejnosti objevovat opravdu hnusné a zákeřné informace, které mají doktora Karla Mádra zdiskreditovat. Jako čestný muž si to nechce nechat líbit a všemu vzdoruje se vztyčeným čelem. Bohužel tím na sebe láká další pozornost a to například i inspekci přímo z ministerstva.

Brzy se ukazuje, že tato privatizační hra je mnohem špinavější, než by kdo řekl. Nejsou do ní zapojeny jenom místní podnikatelské kruhy, od kterých se to defakto očekává, ale rovněž státní správa, včetně místních úřadů a policie. Mádr je zatlačen do kouta, ale teď už nemůže uhnout, protože jinak by přišel o všechno. Ukázat strach je jako přiznat svou vinu, což si on prostě nemůže dovolit.

Privatizace nemocnice je lákavé sousto pro mnohé živly.

To je ve zkratce příběh filmu Na vlky železa 1. díl, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Video je ve výborné kvalitě a vy si ho u nás můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Přehrávání je opravdu pohodlné a zdarma. Stačí si jenom aktivovat přehrávač a pak už si můžete film pustit kdykoliv jenom budete chtít. Snímek už se několikrát vysílal i v televizi a naposledy to bylo například v úterý 16. června 2015 než na ČT 1.