//-->

30 případů majora Zemana 9. díl online ke shlédnutí

Přehrát 9. díl seriálu Třicet případů majora Zemana s názvem Loď do Hamburku. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát online nebo stáhnout nový díl legendárního detektivního seriál. Z Jana Zemana se postupně stává zkušený a ostřílený příslušník SNB, který je schopen řešit i ty nejtěžší případy. Dnešní díl bude o vraždě, která se […]

Přímo zde jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí nový díl oblíbeného českého seriálu 30 případů majora Zemana 9. díl. Tuto epizodu si můžete pustit pohodlně online a nebo si jí stáhnout do vašeho počítače, odkazy pro download naleznete ve vysouvacím menu v horní části stránek. Dnešní pokračování příběhů majora Zemana se odehrává v roce 1952 a jmenuje se „Loď do Hamburku”.
Určitě jste už celý netrpělivý, co vás na vás vlastně v tomto díle čeká a my vám to tedy aspoň částečně prozradíme. Dnešní případ zavede příslušníky pražské kriminálky na loď, která pravidelně přepravuje náklad na trase Praha Hamburk. Na této lodi je však zavražděn jeden z lodníků. Vyšetřování ukáže, že tento muž pravidelně pašoval různé nedostatkové zboží z Německa. Zejména tedy léky a různé luxusní zboží. V Praze pak toto zboží s tučnou provizí prodával překupníkovi.

Teď je ale tomuto špinavému obchodu konec. A nebo není a zabil ho právě sok, který také pašuje a chce si nechat celou kořist jen pro sebe? Zjistit to už je úkol pro Zemana a jeho kolegu Hradce.
Zeman s Hradcem postupují tak, že najdou kamaráda oběti a přesvědčí ho, aby s nimi spolupracoval. Jeho úkolem bude navázat tam, kde jeho kamarád skončil a navázat kontakt v Hamburku s jeho dodavatelem zboží.

Vše se zdá jako výborný plán, ale v Hamburku se celá situace naprosto nečekaně mění a vyvíjí jiným směrem. Dneska se totiž nemá pašovat žádné zboží, ale zahraniční exilanti si přejí dostat do Československa agenta Bláhu. Na palubě je také detektiv Hradec, který to má celé pod dohledem. Ani to však nestačí a Bláha se z lodi tajně vypaří, ještě než dosáhne svého cíle.

Ačkoliv se tak podaří tento případ vyřešit tak končí pro Zemana velkým neúspěchem. Cizí agent může provést na území spoustu neplechy a samozřejmě ho bude nutné ještě chytit.

To a mnohem více v novém 9. díle 30 případů majora Zemana, který vám zde přinášíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Příjemnou zábavu!