//-->

Gympl s ručením omezeným 35. díl online ke shlédnutí

Ke shlédnutí 35. díl seriálu Gympl s ručením omezeným. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma online přehrát nové pokračování seriálu Gympl s (r)učeném omezeným. Tato epizoda se jmenuje: „Ztráty”. Tentokrát nás čeká tvrdý boj mezi basketbale, pěveckým sborem a dramatickým kroužkem. Jedna z těchto aktivit musí být zrušena. A co ví, Eva touží převzít […]

Přímo zde vám přinášíme online 35. díl seriálu televize Nova Gympl s ručením omezeným. Tuto epizodu si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma z našeho obsáhlého online archivu. Určitě se už celý netrpělivý chvějete, co vás vlastně v této epizodě oblíbeného českého seriálu ze školního prostředí čeká. No vězte že toho bude opravdu hodně.

V nejnovějším pokračování Gymplu nás čeká především o boj o zachování volnočasových aktivit. Ty se na Gymplu nabízejí celkem tři a to basketbal, divadelní a pěvecký kroužek. Nicméně z ministerva přijde nařízení, že stát nemá peníze, a tak se mohou zachovat pouhé dvě z těchto volnočasových aktivit studentů. To samozřejmě vyvolá velkou vlnu pobouření a zároveň nadšení, protože se všichni snaží, aby zůstal právě ten jejich kroužek.

Do celého boje se dokonce rozhodne zapojit i ambiciózní zástupkyně ředitele Eva, která se nabídne, že převezme vedení dramaťáku. Chce tak tento kroužek podpořit a to jenom z toho důvodu, aby musel skončit pěvecky sbor Zvonek.

Rozhodovat, co zůstane zachováno, je samozřejmě hodně nevděčná úloha a tak to ředitelka Lenerová vyřeší poměrně šalamounsky a řekne, že nechá pokračovat ty kroužky, jenž budou mít šanci uspět v nějaké meziškolní soutěži.

Dramata se odehrávají i mezi samotnými studenty. Hlavně Dany, je odhodlaný se pomstít Lukášovi, za to, že políbil Renatu. A tak se snaží Lukáše před Renatou ponížit a ztrapnit.
A co ještě dál? Tak třeba Julča a Mates se musí vydat do Prahy, aby zařídili nějaké důležité studijní věci. To má další důsledek, že musí nechat Miládce na hlídání Matýska. Zvládne to ale Milada, když hodně dlouho žádné dítě nehlídala? To je velkou otázkou, na kterou se dozvíte odpověď v novém dílu seriálu Gympl s (r)učeném omezeným, který byl odvysílaný 4. března 2013. Příjemnou zábavu.