//-->

Gympl s ručením omezeným 27. díl online ke shlédnutí

Nový 27. díl seriálu Gympl s ručením omezeným online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete díky následujícím odkazům naprosto zdarma pustit další díl oblíbených příběhů z prostředí jednoho zrovna ne úplně vzorového gymnázia. Dnešní díl se jmenuje Prstýnek. Adam a Denisa se dávají dohromady. Eva zavádí odposlechy. Pařízek žádá Elišku o ruku.

Tak nám začíná nový týden a my pro vás máme další dávku vašich oblíbených příběhů z jednoho nejmenované gymplu, který by však dozajista mohl být třeba gymnáziem ve vašem městě. Lidské osudy ač jsou rozdílné, tak si jsou přeci jenom v mnoha ohledech podobné a někdy vypadají jakoby hrané přes pošmourné zrcadlo. Ale zpátky k ději dnešního dílu, který měl premiéru na televizních obrazovkách dne 3. prosince 2012.

Dnešní díl bude hodně o vztazích. Adam a Denisa se pomalu dávají opět dohromady. Jejich vztah tak zřejmě dostane šanci na nový začátek. A to přesto, že se opět musí potýkat s mnoha nedorozuměními, které mezi sebou mají. Ale od toho je holt láska a trocha komunikace, která dokáže spravit leccos.

Zajímavě se vyvine i situace kolem Elišky. Jak už víme, tak o její srdce probíhá nelítostný souboj na ostří nože. Pan dirigent se ale rozhodne nasadit nejtěžší možný kalibr. Zkrátka abychom nechodili kolem horké kaše, tak Elišku požádá Honza Pařízek o ruku. Ale jak se ta zatracená Eliška nakonec vlastně rozhodne?

Ale abychom tu neřešili jenom vztahy a nestala se nám z toho malá telenovela, tak nudit se nebude ani dočasná ředitelka Eva. Nejenom, že jí nestačí nainstalované kamery, všude kde se jen něco šustne. Nově začne používat i odposlechy. A to už skutečně není žádná sranda, protože se jí hned podaří ulovit i první dušičku. Zajímá vás kdo to bude? Napovíme, že někdo z učitelského sboru, koho se už Eva chce velmi dlouho zbavit.