//-->

Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 405. díl archiv

Přehrajte si pohodlně a zdarma po internetu nový 405. díl Ordinace v růžové zahradě. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit aktuální pokračování Ordinace, které se jmenuje „Běh na dlouhou trať” a které mělo premiéru 8. dubna 2013. V tomto díle bude svědky jak Zdena až zběsile pátrá po důkazech Davidovi […]

Online ke shlédnutí Ordinace v růžové zahradě (405). Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl Ordinace. Díky tomuto video streamu si váš oblíbený seriál můžete pustit prakticky kdykoliv jenom budete chtít. To zní opravdu skvěle, co myslíte?

Aktuální čtyřistapátá epizoda si na vás navíc chystá spoustu zajímavého. Zdena Suchá začne být Davidem úplně posedlá. Už totiž ví, že je jí nevěrný, jen jí k tomu chybí důkazy. Začne proto svého manžela velmi důkladně špehovat. A skoro až detektivní práce začne brzy nosit své ovoce. Vypátrá totiž Davida až do ubytovny, kde má schůzku s Renatou.

Běla přitom Zdeně radí, ať hlavně za každou cenu zachová klidnou hlavu, že by mohla v jejich vztahu napáchat daleko víc škody. Když to ale udělá šikovně, tak by se k ní David opět mohl vrátit.
Problémy s milostnými aférami se ale tentokrát překvapivě dostanou i za brány Kamenické nemocnice. Vrchní sestra Babeta totiž načapá mladou vietnamskou sestřičku Tien na klíně vyhlášeného sukničkáře Kaliny. Hned jí také dá dobrou radu do života, že jakmile Jáchymovi podlehne, tak bude v zápětí odkopnuta.

Darek je nějaký sešlý a rád by se šel do města trochu uvolnit. Rád by tak dal malou Gitu na chvíli na hlídání k Mázlovým. Lea je ale striktně proti tomu. Trvá na tom, že se o ní bude starat jenom ona a jiní lidé se k ní vlastně nesmí ani přiblížit.

Katka je pozvána k Sýkorům na rodinou večeři. Na takovouhle sešlost se jí ale v žádném případě nechce. V hloubi své duše totiž asi cítí, že vztah s Radkem nemá velkou budoucnost a tak s ním nechce trávit zbytečně víc času, než je prostě nutné.

To a další zajímavé příběhy z městečka Kamenice se dozvíte v novém 405. díle Ordinace v růžové zahradě, který jsme si tu pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Určitě se budete skvěle bavit.