//-->

Přehrát po internetu Máme rádi Česko (online ke shlédnutí)

Přehrajte si pohodlně a zdarma po internetu úplně nový zábavný pořad – Máme rádi Česko. Je to klasický hádankový pořad, u kterého se ale potrápí nejenom diváci, ale hlavně přítomné celebrity. Otázky přitom budou na jedno společné téma, které je i v samotném názvu pořadu. Dozvíme se tak co přítomné celebrity vědí o České republice.

Pusťte si pohodlně a zdarma po internetu nejnovější díl pořadu Máme rádi Česko. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma kouknout na tento nový a neotřelý zábavní pořad, plný vtipu zábavy a zajímavostí o České republice.

Moderátorem pořadu je zkušený Libor Bouček. Zdatně sekundovat mu budou i dva kapitáni v čele družstev, které má vždy tři celebrity. A pozor může jít o celebrity všech druhů, od sportovců, herců až po modelky.

Členové jednotlivých týmů se střídají, ale kapitáni zůstávají stejní. Takže se opravdu jedná spíše o dvojice dalších moderátorů pořadu. Prvním šéfem je oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Tým číslo dvě má za kapitána muže s velkým přehledem, úspěšného skladatele, hudebníka Lou Fanánek Hagena, kterého určitě znáte i podle jeho kapely Tři sestry.
Otázky jsou samozřejmě na různé témata od naší historie a přírody až třeba po gastronomii a lidové zvyky.

V tomto prvním díle Máme rádi Česko se představí za družstvo Lou Fanánka Hagena – Gábina Partyšová, Leoš Mareš a Ladislav Vízek. Za kapitána Kubu Prachaře se bude zase být Jitka Čvančarová, Jirka Mádl a Martin Dejdar. Máme rádi Česko 1. díl od Prima Family, který byl vysílaný v neděli 7. dubna 2013 si můžete pohodlně a zdarma přehrát na této naší stránce!