//-->

SuperStar 1. casting – online ke shlédnutí

Česko Slovenské SuperStar 1. casting je tady online ke shlédnutí! Populární hudební reality show je zpátky. Konečně si budeme moci vychutnat skvělé pěvecké výkony. Emoce budou na pochodu, protože tady jde opravdu o hodně. My máme obrovskou radost, že je tad 1. díl SuperStar 2015!

SuperStar 2015 začíná! Ano je to tak. Po dvou letech se na obrazovky vrací další řada Česko Slovenské SuperStar. Ta mimochodem bude už čtvrtá v pořadí. Opět se jedná o společný projekt televize Nova a Markíza, který slibuje jedinečnou zábavu. Společně budeme vybírat ty nejlepší zpěváky stejně jako se bavit na hroznými výkony hvězdné pěchoty. SuperStar 2015 nás čeká o celý podzim. Svojí hvězdu budeme vybírat do Vánoc.

Už teď je na místě otázka zda to bude Čech a nebo Slovák a odpověď na ni není vůbec jasná. A ono je to vlastně jedno, hlavně ať je na konci ten nejlepší.

SuperStar (2015) 1. casting online ke shlédnutí

Ze začátku bude rozhodovat hlavně hvězdná porota, která má prakticky stejné složení jako minule. Opět tady uvidíme rockera a sympaťáka Pavola Haberu, který se nebojí sáhnout ani po ostrých slovech. Dále pak energickou zpěvačku Martu Jandovou. Nemůže chybět ani vysoce profesionální autor a producent Ondřej Soukup. A celý ansámbl doplní jediný nováček a to Klára Vytisková. Objev ceny anděl roku 2008, skvělý zpěvačka a autorka, jenž momentálně vystupuje se skupinou Toxique. To vypadá opravdu na mimořádně silnou sestavu, která nám pomůže vybrat ty nejlepší.

Bude to hodně napínavé. Mnoho lidí má sice o sobě vysoké mínění, ale pravdou zůstává, že dobrých zpěváků je mezi nimi opravdu minimum. Před hvězdnou porotou se ale snaží každý předvést v tom nejlepších světle. Čekají nás souboje plné emocí, vypjaté chvíle a někdy dokonce i slzy. To zda to budou slzičky zármutku či štěstí už nemůžeme říci tak jednoznačně, protože to bude samozřejmě u každého jiné.

A jak to vlastně bude s organizací letošního ročníku? Nejdříve nás čeká pět castingových kol. V říjnu přijdou na řadu dvě kola supervýběrů následované dvěma koly semifinále. Pak už budeme rozhodovat my v šesti finálových večerech. Z osmi soutěžích z finále musí vzejít pouhý jeden vítěz!

Kdo se stane novou pěveckou hvězdou?

Česko Slovenská SuperStar 1. casting už na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si pustit úvod do této oblíbeného soutěže. První díl se v televizi vysílal v neděli 30. srpna 2015 a k televizi přilákal zástupy spokojených diváků. Nám nezbývá nic jiného než doufat, že mezi nimi budete právě i vy! Video se SuperStar 1. casting jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a naprosto zdarma. Dokonce předčí i běžné televizní vysílání. U nás si navíc budete moci přehrát SuperStar zdarma a kdykoliv jenom budete chtít. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!